Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Hát már lassan 2 éve együtt vagyunk. Nagyon sokszor veszekedünk és sokszor szakítottunk is már. Már 2 hónapja nem vesztünk össze egészen tegnapig. Az egész úgy kezdödődött, hogy a szüleivel nem vagyok teljesen jóba, mert ők lenéznek engem és az egész családomat. Tegnap ezt megszerettem volna beszélni barátommal de közölte, hogy hagyjam és, hogy ezt ő nem érdekli. Ugye bár ebből vita lett és most azt mondja, hogy kikészítem idegileg. Szerintetek mit tegyek?
2015. okt. 15. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz vele azon összeveszni, hogy őt nem érdekli mit gondolnak rólad a szülei? Gondolom nem is akarja erőltetni a témát, mert csak szomorkodás lesz a vége. Így látatlanban azt mondanám, hogy ne érdekeljen téged, hogy mit gondolnak rólad a szülei.
2015. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az ő szüleim megjegyzést tettek az én szüleimre ami nekem nem egészen tetszet meg már elegem van abból ahogy viselkednem velem Ezt akartam vele megbeszélni. De amúgy nem csak ezt a témát de semmilyen más témát nem hajlandó velem megbeszélni.
2015. okt. 15. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Neki kéne ki álni érted mikor a szülei ilyeneket mond a tieidről :)
2015. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!