Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi üthetett a volt barátnőmbe?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi üthetett a volt barátnőmbe? (többi lent) nagyon fontos

Figyelt kérdés

17F

Ő 16L

Ma beszéltünk 2 hét után.

Londonba volt az őszi szünetben.

2 hete szakítottam vele mert mindent előtérbe helyezett csak engem nem,főleg a tanulást.

De úgy szakítottam vele hogy szerettem szóval fájó volt.

És megbeszéltük hogy ameddig Londonba van addig nem írok neki.

De nagyon hiányzott és írtam neki.

De kiakadt hogy nem tartottam be amit megbeszéltünk hogy nem írok neki.

Na aztán mondtam neki hogy újra akarom éleszteni a kapcsolatunkat hogy újra fontos legyek neki meg minden.és mondtam neki hogy azért írtam mer szeretem és nagyon hiányzott.

Erre kiakadt hogy akkor se tartottam be amit megbeszéltünk.

Utána mondta hogy idő van aludni akar menni.mondtam neki hogy most az a pár perc mi?mondta hogy számít...

Mondtam neki hogy még azt a pár percet is elém helyezi.erre a válasza az volt hogy már nem vagyunk együtt nem tartozik nekem ilyennel hogy előtérbe kerüljek nála.

Mondtam neki hogy a szakítás csak képletes,ugyanúgy szeretem meg hiányzik.

És ha én lettem volna Londonba én örültem volna neki hogy az akit szeretek érdeklődik hogy mi van velem.

Na ekkor kiakadt hogy miért vágom ezt a féjéhez és elment aludni.

Nincs az az isten hogy beismerje hogy igazam van :(

Szerintetek?Mi a véleményetek?



2015. nov. 2. 00:00
 1/4 anonim válasza:
100%

Ez egy halálra ítélt kapcsolat.

Le akar rázni.

Nem jeleket küld, hanem értésedre hozza.

Csak Te nem vagy hajlandó észre venni.

2015. nov. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. 16 évesen hogy az istenbe várod el, hogy a tanulás elé helyezzen? Nyilván a szüleit, tanárait zavarná ha miattad elcs*szné a jövőjét, és ha értelmes akkor ezt ő is belátja.

2. Viszonylag egyértelműen az értésedre adta hogy ő komolyan vette a szakítást és nem szeretne veled beszélni. Mia kérdés? Ennek most vége, ez van.

3. Miben van igazad ?????

17L

2015. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

El vagy tévedve, ez a csaj örült, hogy beszabadult tőled.

Eddig is koptatott, most is azt tolja, csak nem veszed észre magad...

2015. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha tényleg szeretnéd, akkor nem várnád el, hogy 16 évesen a tanulás elé helyezzen. Miben van igazad? Szakítottatok, megbeszéltétek, hogy nem hívjátok a másikat, és lehet, hogy te nem vetted komolyan a szakítást, de azok alapján amit leírtál, ő igen. Semmi sem "ütött" belé,csak vége van a kapcsolatotoknak.
2015. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!