Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 3 napja szakítottam a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napja szakítottam a barátnőmmel. Én ezt nem bírom! Mit tegyek? (fontos)

Figyelt kérdés

ez történt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcso..

17F

ő 16L

hát a szakítást nem birtam ki sírás nélkül,ő sem.

utána még hülyéskedtünk a városban 2 órán keresztül mint régen.

chateltünk is következő nap valamennyit...de elvileg egy darabig nem beszélünk egymással.

de ez olyan rossz,pont azzal nem beszélek aki a legfontosabb volt nekem.meg még most is

és én ezt egyszerűen már most nem bírom ezt a rossz érzést.

olyanok is kavarognak a fejemben hogy egy csomo srác ha megtudja hogy szakitottunk elkezdenek nyomulni rá és én féltékeny lennék.

még mindig szeretem nagyon,de a szakitás oka az volt hogy nincs igazán szabadideje.mikor vele voltam elhanyagolva éreztem magam mer csak néha irt rám,havi 2-3x találkoztunk...

de én akkor se birom nélküle...

1.barátnőm de nagyon különleges,ritka lány.érett gondolkodású,ép ésszel gondolkodik,szeret ugy amilyen vagyok stb.

DE MIT TEGYEK?



2015. okt. 19. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Viselkedj úgy mint egy férfi és Ne rinyálj!

https://www.youtube.com/watch?v=sUbXdolVEZo Ezt nézd meg én jót szórakoztam :D

2015. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem a barátnőm szakított,ő volt számomra a mennyország tudod hogy fájt,még mindig szeretem annyira tökéletes.Már bocs te meg vagy annyira fsz hogy eldobod??? Ha szereted vártál volna,nem örökké lesz ennyi dolga,lehet fél év,1-2 év de ha szeretitek egymást kitartotok egymás mellett,még mindig jobb így mintha nem lenne,nem de?? lekellett volna ülni és megbeszélni hogy lehetne ilyen helyzetbe a legjobbat kihozni a kapcsolatból.

Én is elcsesztem az enyémet de nekem is az 1. volt és úgy éreztem tehetetlen vagyok abban a helyzetben,de bánom hogy csak ültem a s*ggemen és vártam a csodát,mai napig haragszom saját magamra

2015. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!