Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyire fog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fog működni egy ilyen "távkapcsolat"?

Figyelt kérdés

tinderen ismerkedtünk meg, és szeretnénk egymással is találkozni élőben, hogy azért tudjuk hogy egyrész tényleg összeillünk-e, másrészt nagyon szeretnénk már egymást látni:)

Az egyetlen gond az, hogy Egerben lakik, én meg Debreceni vagyok. És igen, ki tudnék hozzá menni, ha kell minden hétvégén, vonattal 2 és fél óra, annyit meg ér, és ott tudnék lenni vagy 5-6 órát ami szerintem egész jó. Én el tudom képzelni a dolgot, de ilyenben nincs tapasztalatom, szóval ha valakinek van valami gondolata, hogy mi lehet a buktató, vagy esetleg csak meg akarna nyugtatni hogy szerinte is rendben lesz, annak várom a válaszát:) köszi előre:DD

16/F



2015. nov. 3. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Az annyira nem egy nagy távolság

Ha összeilletek müködni fog

2015. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyen távkapcsolat kb. csak is attól függ hogy milyenek a szüleitek. Mivel nem vagytok még 18 évesek úgy is ők fogják megszabni, hogy most akkor mehetsz-e vagy nem.

Ezt tapasztalatból mondom, ha folyton az lesz hogy most ezért meg azárt nem engednek el, akkor nem fog működni, mert hiába szeretitek egymást előbb utóbb el fogtok hidegülni egymástól, beletörődtök a szülők akaratába és szakítotok. Más a helyzet ha a szülő nagyon szorgalmazza ezt a kapcsolatot.

Nekem is 16 éves a barátom, mondjuk én 20 vagyok szóval bárhova mehetek, de nem ez a lényeg, 110 km volt köztünk, és ha az anyja folyton hisztizett volna, és eltiltotta volna tőlem akkor nyilván nem működött volna a dolog, de nagyon szeret engem, barátom minden hétvégén itt volt, és mostmár itt is lakik. Lehet hogy ez furcsának hangzik, de de jól müködő kapcsolat ez. De ha az anyja nem olyan amilyen, akkor ez soha sem jött volna össze.

Szerintem amúgy általánosságban egy távkapcsolat csak akkor működik, ha vagy a felek nem is akarnak annyira találkozni, és megelégszenek ennyivel, vagy van közös tervetek a jövőre, hogy összeköltöztök stb. Mert annál nincs rosszabb amikor az egész helyzet kilátástalan, amikor már nagyon szenvedsz, hogy nem lehetsz vele mindig, de teljesen reménytelen a helyzet ara hogy bármi is jobb legyen. Én pontosan tudom milyen szar. De drukkolok nektek. Ha szeretitek egymást akkor ki fogjátok bírni. :)

2015. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp próbáljátok meg!

Sokat lehet belőle tanulni; megmérettetik a szerelmetek, s ha gyengének találtatik, akkor vége lesz.

De ha nem, akkor egy hatalmas érzéssel gazdagodtok, ráadásul megtanultok egymásban bízni, várni valakire...

És a beteljesedés, az csodálatos!

Sok sikert! Valóban nincs messze Eger Debrecentől!:)

2015. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm és jól esett ilyeneket hallani azért:) tényleg nagyon köszi mindenkinek a választ!:D
2015. nov. 3. 23:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaza van annak aki azt írja nem fog működni! De kipróbálni ki kell, mert ha mégis, akkor bánhatnád egy életen hogy ránk hallgattál! Rajta!
2015. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fájdalmas, szenvedős 1 évet magam mögött tudva én lebeszélnék róla mindenkit. De az én vagyok....
2015. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nálunk 2 órás az út,de már 6 éve működik és lassan összeköltözünk.Ez ember függő!
2015. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Teljesen emberfüggő- remélem nálatok kitart! :D Én Gödöllői vagyok, a párom Szegedi, két éve vagyunk együtt. :D Meglátja az ember ilyenkor, hogy mennyire erős a kapcsolta, hogy mit bírtok ki- mert lesznek nehézségek, már csak táv miatt is. A lehető legjobb, hogyha több napra mentek egymáshoz. Úgy kifizetődőbb: az út is, meg időben is. + a szülők is megismerhetik rendesen a kiszemeltet. :D
2015. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!