Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok nektek milyen pasi jon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen pasi jon be? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Az van hogy en ha beszelek egy lannyal akkor öszinte vagyok es amire epp gondolok megosztom vele nem ilyen tő mondaatokba valaszolok neki.Nektek ez bejon? Vagy inkabb aki ennek az ellentéte? És van meg egy kerdesem!Amelyik lannyal most beszelek (nagyon bejon es szerintem en is neki). Kiderult ma hogy az osztalytaarsa az en volt exem es ő elmondta neki:/ Nem tudom mit mondott rolam de kinezem belolle hogy a legrosszabakat. Nagyon idegesít de nem tudom hogy rakerdezzek hogy mit mondott rolam vagy hadjam a frrancba?
2015. nov. 3. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Én kimondottan szeretem, hogyha nem harapófogóval kell mindent kiszedni a pasiból. Jó valószínűleg én idősebb is vagyok már nálad, és más férfiakkal kezdek, de ez már fiatalabb korban sem gond.


Szerintem ne kérdezd meg, hogy mit mondott rólad, mert ha rossz viszonyod van az exeddel, akkor képes ellened fordítani mindent. Ehhez mindeegyiknek van tehetsége. Hagyd, hogy szépe és nyugodtan alakuljanak a dolgok. Hívd el randira, beszélgess vele sokat és az tényleg nagyon fontos, hogy legyél őszinte és mondd ki amit gondolsz. Manapság már úgyis ritka.

2015. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!