Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A rák lány, Kos fiú kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rák lány, Kos fiú kapcsolat mennyire működik? /bár én nem vagyok tipikus rák és a fiú sem tipikus kos de most tapasztalatokra vagyok kíváncsi /

Figyelt kérdés
2015. nov. 3. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyira, amennyire felelősségteljes, érett (és még ezernyi jelző, lusta vagyok felsorolni mindazt, ami eszembe jut... és hol van még az, ami nem?) a két fél.

Kérlek, ne bújj bele ennyire az asztro-ezo bs-be. Szereted a srácot vagy nem?

2015. nov. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az asztrológia egy k**szott áltudomány, a világon semmi, de semmi valóságalapja. Olyannyira, hogy az égitestek egyenletlen mozgása miatt már nem is azok a csillagjegyek határai, amelyeket lehet olvasgatni mindenhol, mert eltolódtak.
2015. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lol, van még olyan barom aki komolyan veszi ezt az asztrológiát vagy mi a f...-omat?xd
2015. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért tartják hülyeségnek a csillagászatból való értelmezést a tapasztalataim szerint mert én is rák vagyok általában az oroszlánnal, és ha jól vettem észre akkor a kossal sem jön ki valami jól és senki sem mondható tipikus rák vagy kos vagy stb.-nek mert minden ember egyedi egyébként maga ez a dolog nem hülyeség csak az emberek főleg itt európában még nem értenek hozzá igazán és szerintem a jelenségekből tudunk következtetni ajövőre és változtatni is tudunk rajta és még a többieknek üzenem a hitem modern és nem valami elavult egyházi vagy iszlám.
2015. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hallod utolsó, te mit szívsz?

küldhetnél belőle ide is!

2015. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!