Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerelmes vagyok belé már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé már öszze is jöttem vele De el megy a kedvem ha arra gondolok hogy ő a barátnőm?

Figyelt kérdés

Szoval meg láttam a lánynak a pi*áját és nagyon szőros neki.

Mit tegyek hogy ne menjen el a kedvem.

Rendes válaszokat kérek!


16F



2015. nov. 4. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
kérd meg hogy borotválja le, ennyire nehéz?
2015. nov. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért az érdekelne, hogy "láttad meg", csak nem kukkoltad?

Na, látod koma. Ha együttlétre kerül a sor, ezért nem éri meg rögtön a lepedőt gyűrni, lehet fokozatosan is haladni. Ja az nem trendi, urambocsá' vaskalapos tahó vagyok. Tulajdonképpen illik tisztában lenni azzal, ki-mit-mennyire-hogyan szeret. Igen, erre is jók a szavak. No, nem illdomos telibe kérdezni, hogy MÉR SZŐRÖS A MUFFOD?! A női lélek finom. Megfelel, mint rendes válasz?


Apropó, a muff régi időkből kézmelegítő...

2015. nov. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nagyon szánalmasnak gondolom a hozzállásod, ha tényleg szerelmes vagy valakibe lesz@rod hogy mennyire szőrös neki.Nem dolga hogy megfeleljen az elvárásaidnak, úgyhogy csak szépen fogadd el hogy ez van.
2015. nov. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél magadnak guminőt, vagy kirakati próbababát.

.

Ha szerelmes lennél, a leírottad nem venné el a kedved a lánytól!

2015. nov. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis csak szebb ha nem szörös de ez van ez jutott vagy leborotválja vagy nem belül meg ugyse szörös
2015. nov. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legózz még.
2015. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ivarérett nőnek szőrös a pinája. Ettől még borotválhatja, de nem értem, mire számítottál egy 16 éves lánynál???
2015. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elment tőle a kedved, akkor inkább hagyd szegény lányt, jobbat érdemel, nem ilyen tahó kö.ögöt.
2015. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem azért de nem vagyok tahó és amúgy ő mutatta meg.Tudom szőrös neki és bocsánat a rossz fogalmazásért! Csak el megy a kedvem és attol még ugyan úgy szeretem ahogy van és rohadtul nem fogok legózni!És az lenne a reális kérdés: Mit tegyek hogy ne menjen el a kedvem?Szakítani meg nem akarok. Első válaszoló köszönöm hogy rendesen válaszoltál.
2015. nov. 4. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!