Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csinálhatnék még? Teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék még? Teljesen reménytelen? (nagyon fontos) kérlek titeket

Figyelt kérdés

17F

Ő 16L

Szakítottam a barátnőmmel 3 hete mert nem volt rám sose ideje és ahányszor próbáltuk megbeszélni sose lett belőle semmi.

És ez odáig ment hogy hirtelen elhatározásbol.majdnem 1 hét gondolkodás után szakítottam vele.

3 hétig nem találkoztunk,nagyon sokat tudtam gondolkodni tiszta fejjel és rájöttem hogy én vagyok a világon a legb******bb ember!mindent bírtam,a családját,a barátait,az apró kis viselkedéseit mikor pl mindig leult velem szembe ha ettem,a hűségét stb.

Na és beszéltem vele,megbeszéltük hogy ma találkozunk és megbeszéljük a dolgokat.

Reménytelien kezdődött a napom,és reménytelenül ért véget.

Pedig már meg tudtuk volna beszélni hogy mindkettőnknek jó legyen.

De mondta hogy ezt mégegyszer nem szeretné átélni ezt hogy csak úgy szakitsak vele ha nem nagyon működik.

Azt mondta ezt valahogy belül elhatarozta magában,nem tudja hogy.bárhogy kérleltem hogy gondolkodjon rajt mert imádom és nagyon h**** voltam és hogy több ilyen nem lesz,boldogok leszünk mint az elején...

De nemigazán lehetett tennem semmit.azt kérte hogy egy kis ideig ne írjak neki.

És hogy próbáljam elengedni de egyszerűen nem vagyok rá képes.

Valahogy tudnék változtatni a véleményén?

Nemtudok meglenni nélküle.olyan most mintha egy részem meghalt volna,és még kb a halálban is meghalt volna.

Azt terveztem hogy most hagyom olyan 2 hétig.és elmegyek majd a házukhoz egy nagy csokor vörös rózsával amibe van is egy mű és egy vers meg idézet.+addig szeretem ameddig az utolsó rózsa el nem hervad(van közte egy mű rózsa)(tudom hogy régi meg gyakori elcsépelt de ez van)

Vagy mit csináljak?ő jelenti nekem a világmindenséget.és erre a szakítás utáni időszakban jöttem rá nyomósabban :'(

Nemtudom hogy voltam képes ekkora orbitális nagy ******* csinálni.



2015. nov. 4. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha úgy szeret mint te őt, visszajön majd.
2015. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lehet nagyon megbantottad,de ha velem ilyen módon tudatná hogy szeret, akkor biztos adnék neked meg egy esélyt:) csak többet ilyen hülyeséget ne csinálj

és ne add fel...

2015. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!