Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért tiltott a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott a barátom massangeren?

Figyelt kérdés
Az utóbbi idõben picit tõbbet ìrtam neki, azonban mindig mondta, hogy jó êrzès amikor ìrok neki, meg ha minêl tõbbet törõdöm vele, annál hálãsabb, ês azt minêl jobban meeg fogja hálálni. Akkor mêgis miêrt csinãlta ezt? Mi állhat a háttêrben?

2015. nov. 5. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Mert, miközben írta, nem láttad testbeszédét.

Ugyanolyan komolyan gondolta amit írt, mint azt, te vagy a világ legszebb nője.

(mégis megfordul az utcán, nem is útálkozni...)

2015. nov. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

mi lenne, ha ezt tőle kérdeznéd meg? mi nem tudhatjuk, ő viszont igen. azzal meg nem vagy előrébb, ha mi itt találgatunk - sőt azzal sem, ha az ismerőseitől próbálod megtudni.


nem gondolod, hogy sokkal egyszerűbb és problémamentesebb lenne a kapcsolatotok, ha egymással rendeznétek a kommunikációs problémákat és nem vadidegenek véleményére alapozva próbálnátok meg kitalálni, hogy a másik mégis mit miért csinál?

nyilván, ha akar, akkor hazudni fog, ha rákérdezel. viszont még egy hazugsága is közelebb áll az igazsághoz, mint az, hogyha ismeretlenek bármilyen információ nélkül próbálnak ötletelni.

2015. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezzel nem teljesen êrtek egyet, mert találkoztunk is, illetve volt pár olyan megnyilvánulásom az elejên, ami picit elutasìtó volt, de azt már tudja miêrt volt az, utána taliztunk is, ha viszont szeretnêd, privátba ìrok rõla....
2015. nov. 5. 09:42
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi magunk tisztázzuk, de ha 1x letiltott massangeren, akkor mêgis hogy? Nem szoktam problêmákat felfûjni, szõval jobban szeretem nêgyszemkõzt rendezni....
2015. nov. 5. 09:46
 5/8 anonim válasza:
60%
Mondjuk személyesen, normális emberi lények módjára? Messenger nélkül már nem is tudjátok megbeszélni? Istenem...
2015. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annak nyilvãn más oka van amiêrt massangeren kommunikálunk... nem kêne ebbe belekötni -.-" egy kêrdèst tettem fel, ami mièrtes ötleteket von maga elõtt....
2015. nov. 5. 10:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem előrefelé nem lehet vonni..
2015. nov. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Komolyabb válaszokat szeretnêk, ezêrt ha nem tudsz normális választ ìrni, akkor inkább ne îrj xd -.-"
2015. nov. 5. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!