Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nektek be jönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek be jönnek az ilyen pasik? (Szöveg lenn)

Figyelt kérdés
Fekete viszonylag hosszú haj, fültágesz mind a kettő fülemben 10mm-es... A hajam kinézete: Bal oldalt választékos oldalra fésülős, vasalom de ez maradjon titok :D A bőrőm hófehét szemem színe fekete 15 éves vagyok 170cm 60 kg, se dagi se vékony :D

2015. nov. 6. 22:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor csak nem vagyok olyan sz**a**r pasi :3
2015. nov. 6. 22:41
 12/16 anonim ***** válasza:

"nem vagy olyan szar pasi? xD

először is 15 éves vagy egy kisgyerek, 170 cm, a nővérem ekkora igaz ő 21 éves, 60 kg? bújj el 70től kezdődik a férfi súly, ja igen és emo na igen elég gáz."


Most felnyomtad bennem a jaffát, pedig én lány vagyok. Nemcsak a Kérdezőt sértetted ezzel meg, hanem a fiúmat is. A nővéred senkit sem érdekel^^. 70 kg 170 cm-hez a normális szerinted? Micsoda elkorcsult ízlésed lehet, hogyha a hájas pasikra buksz. És a fekete hajtól miért lesz emo? Természetes fekete hajról hallottál már? Vagy szerinted csak a közönséges barna létezik, ami 10 srácból 9-nek van? És ha festi? Akkor mi van? Bele van írva szerinted a BTK-ba, hogy csak lányok festhetik a hajukat? Amúgy szerintem egy 175 cm-es 80 kg-os 16 éves zsírdi**o kocka vagy, aki azt képzeli magáról, hogy ő csinálta a spanyol viaszt. 12-és válaszoló, te csak ne osztogasd itt az észt, még a Shift-billentyűt sem ismered, és úgy látszik az írásjelek helyes használatával sem vagy tisztában. :P


Kérdező, ignoráld ezt a vita-szító válaszolót, nem éri meg, hogy vele foglalkozzál. Nagyon helyes srác lehetsz, és nekem a súlyod meg a magasságod az IDEÁLOM!!! :*

2015. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Arcberendezést kép nélkül nem nagyon lehet véleményezni, ugyanazon leírás alapján lehet valaki iszonyat jóképű, meg bűnronda. Mindenesetre eddig jól hangzik, színre kifejezetten bejönnek az ilyen srácok, és én speciel szeretem, ha egy fiúnak is van valamennyi haja. Most mondanám, hogy alacsony vagy, ha nem írtad volna oda, hogy csak 15 éves. Még fogsz nőni bőven, a végeredmény a lényeg. Fültágítóra nem mondok semmit, se pro, se kontra, de szerintem, ha vki jó, akkor az úgy is jó, ahogy a természet megalkotta. Ez most lehet, hogy menő cucc, de idősebb fejjel majd mosolyogsz ezeken a dolgokon.
2015. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tökéletes*.* 14/L
2015. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Igen!
2016. febr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Teljes mértékben,nekem pont ez az ideálom,de azt ne felejtsd el,hogy nem csak a külső számít,sőt. :)
2016. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!