Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha a haverjaim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a haverjaim lenéznek az idősebb barátnő miatt?

Figyelt kérdés
Barátnőm 16 éves, én 14, és fél éve együtt vagyunk. Őszintén szeretjük egymást nagyon. Viszont haverjaim basztatnak, hogy miért nem kúrtam még meg. Ez bánt, és szeretnék tanácsokat kérni, hogy mivel szólhatnék vissza nekik.

#barátnő #bunkó haverok #visszavágó szöveg
2015. okt. 20. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy neked legalább van barátnőd. És nem csak dugni lehet. :)
2015. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Saját magadnak akarsz boldog lenni, vagy nekik? Ha magadnak, akkor szard le a véleményüket, és ne foglalkozz velük, csak elpazarlod vele az életidődet, ehelyett a barátnőddel is foglalkozhatnál.

Ne szólj vissza nekik, éretlenek még (gondolom, 14 évesek vagy fiatalabbak ők is), ebben a korban a srácok fejében mindig csak a szex jár, te viszont érettebb lehetsz a korodnál. Próbáld meg figyelmen kívül hagyni őket, vagy szólj vissza nekik valami olyasmit, hogy ha ennyire kúrni akarnak, miért nem keresnek maguknak valakit ahelyett, hogy téged csesztetnek? (Manapság sok lehetőség van erre).


A szex meg úgyis a ti közös döntésetek lesz, hogy mikor, hol, hogyan, stb. Nem kell elsietni! :)

2015. okt. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!
2015. okt. 21. 07:33
 4/4 anonim ***** válasza:
14 évesen szerintem menő egy 16 évest felszedni... 14 évesek általában még kisfiúk, ő meg már érett nő... :D
2015. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!