Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Idegesít a haverom csaja? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít a haverom csaja? (lent)

Figyelt kérdés
Üdv! 17 éves vagyok ahogy a haverom is. Osztálytársak vagyunk és pár hete összejött egy csajjal. A srác itt lakik Pesten, a csaj valahol vidéken. Ez eddig szép és jó, de irritálóvá kezd válni. Minden nap csak azt hallgatom, hogy mikor megy hozzá, mit fognak csinálni (igen szex), állandóan közös képek facebookon, ha pedig nem erről beszél akkor vele chatel. Persze szeressék egymást, meg ez tök happy dolog, de miért kell ebbe mindenkit belevonni? Miért nem lehet másról is beszélni? Félre ne értsetek, nem vagyok féltékeny (abszolút nem tetszik a csaj), de komolyan mi lesz a következő, kiírják facebookra, hogy mikor dugnak?

2015. nov. 7. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Mond meg a haverodnak hogy nagy ívbõl szarsz rá a magánéletére .. Ennyi!
2015. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez lenne a leghatásosabb, de azért nem akarok így beszólni neki. De valamit csinálni kellene, mert tényleg másról már nem is tud beszélni.
2015. nov. 7. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez csak az első hetekben, hónapokban lesz így, utána elcsendesül. Ha továbbra is ezzel bombáz téged, akkor nyugodtan mondd meg neki kulturáltan, hogy bírod, meg nincs vele semmi bajod, de szerinted ez kettőjükre vonatkozik, és ha veled van, akkor legalább tiszteljen meg azzal, hogy ne csak a csaja legyen az egyetlen beszédtémátok.
2015. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem a csaja idegesít, hanem a haverod.
2015. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Végül is igen, de ha nem lenne csaja akkor nem idegesítene, tehát végső soron a csaj miatt idegesít.
2015. nov. 8. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy keményen fogalmaztam de kb. az a megoldás, vagy eltereled a szót a beszélgetésben.
2015. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-Es voltam
2015. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ad tudtára, hogy nem vagy kíváncsi a magánéletükre, ha ennyire mutogatni akarják magukat és hülyét csinálni magukból menjenek egy valóság showba....

Mond meg neki, hogy hagyjon békén a magánéletével és ne zaklasson, mert nem vagy kíváncsi rájuk. Vagy mond meg neki, hogy hol van a kapcsoló rajta, és a műsorújság...

:D

Ja és mond meg neki, hogy neked is van magánszférád, amibe nem engedted be....

2015. nov. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!