Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy haverom aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy haverom aki nagyon szépen tetovál, azt mondta nekem hogy megcsinálja a karomat, szerintetek mit tenne apám ha megtudná hogy tetoválásom van?

Figyelt kérdés
Azóta egy idegbeteg mióta levertem és el dőlt.. de ez már kb 4x volt ... :/ De utálom.. A korom 15... Lassan 16! :D
2015. nov. 3. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, h jófej-e az apád, amúgy meg sztem korai lenne még :/
2015. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát biztos tőböl kitépi a kezed.


De komolyra fordítva a szót, még egy cosmót fogsz nőni tágulni fog a bőröd és 5 év mulva nagyon szarul fog kinézni az a tetkó.

2015. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem varj meg vele!
2015. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!