Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha meg tudnatok hogy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg tudnatok hogy nagyon beteg a lany akibe szerelmes vagy mit csinalnal?

Figyelt kérdés

(Eloszoris nem magyar vagyok bocsi a helyesirasert)


Nincs sok onbizalmam, ezert regebben mindig elutasitottam akik szerelmesek voltak belem, de mar nagyon hianyzik hogy olelest kapjak valakitol. Csinaltam egy kerdest par napja amikor elirtam hogy szivem beteg, es 1-5 evem van hatra. De masik orvos mondja lehet sokkal tobb is mert soknak rosszabb es sokkal tovabb el mint 5 ev. Szoval meg tetszene egy lany es elmondana hogy szivbeteg es korlatozott ezmiatt, akkor mit tennetek? Korlatozott vagyok mert nem eroltethetem meg a szivem mert faj... Vesem sem tul jo es majam sem tok eletes... Sok egyszerre igaz?

Ki akarna egy ilyen lannyal lenni? 178 cm magas, 50-52 kg. 20 eves.



2015. nov. 12. 02:38
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Én lennék veled, mert megsajnáltalak és szívesen segítenék. Továbbá igen, valószínűleg rajtam kívül nem is lenne más. Lehet, hogy ide leírja még valaki, hogy ő nagyon is, aztán egy hónap múlva dob. Kivéve, ha mégsem, de ahogy ismerem ezt a mai undorító generációt már nem tudok szépre gondolni. Tisztelet a kivételnek, mindig tisztelet a kivételnek!! Szóval én segítenék szívesen. :)
2015. nov. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehet kicserélni valahogy?
2015. nov. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Ismertem egy ilyen sracot, bevallalt egy olyan kapcsolatot, amiben lehetett tudni, hogy a lany nagyon beteg (sot, menet kozben se volt mar nagyon jol, apolni is kellett…). Aztan persze meg is halt a lany, a sraccal meg nem tudom mi lett utana.

Minden tiszteletem az ove amugy, en nem tudom hogy bele mernek-e menni, barmennyire is szuper a lany. Meg olyasmi, hogy toloszekes vagy vak a lany, talan nem is lenne akadaly, de ez igy nagyon kemeny.

Filmen jol mukodik, de az elet azert mas.

2015. nov. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is gondolkoztam ,hogy mi lenne ha "beteg" lánnyal jönnék össze.


Valójában , ha tetszene és összejönnék vele akkor őszintén szeretném , és ez szerintem kölcsönös lenne , mert ő is megbecsülne ,szóval ilyen részről ez nagyon nagyon POZITÍV.


18/F

2015. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"koszonom" a sok privat uzenetet ahol azt mondjak nekem kocsog mert azt hiszik itt akarok ismerni embereket es nem akarok 5 perc utan fotot kuldeni magamrol embereknek akit nem ismerek.. regen sok problema volt ezmiatt mert buta voltam es mindenkinek kepet kuldtem.
2015. nov. 12. 21:15
 6/6 anonim válasza:
100%

En is beteg voltam egy évvel ezelőtt egyszer már meggyógyultam de utána visszajött a rák és most két hete sikerült újra eltüntetni, de az orvosok szinte az utolsó napokig mondták hogy meg fogok halni. Közben megismertem egy srácot, aki annyira szerelmes lett belém hogy aztmondta "hogyha a saját szarombol kéne feltakarítani" is velem maradna. 7hónapja voltunk együtt mikor meggyógyultam de ő addig a napig nem tudta hogy meg tudok gyógyulni. Mégis megkérte a kezem és lassan összeházasodunk. Annak ellenére hogy beteg vagyok vagy nem. Csak élvezd az életet és ha ad neked egy férfit akkor örülj neki :) ne aggódj amiatt hogy nem fog szeretni, minket sok helyzetben ez tartott igazan össze! Kitartás csajszi, és ne félj a férfiaktól csak mert beteg vagy. Nekem aztmondta 2x is hogy haldoklom és itt vagyok szinte egészségesen egy frankó vőlegénynél. Csak így tovább, maradj erős! :)


20/L

2015. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!