Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom, hogy mit csináljak....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit csináljak. Ötletek, esetleg tanács? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
Szóval annyi a lényeg, hogy van a suliba egy lány aki nekem nagyon tetszik, 16éves vagyok, 1 évvel fiatalabb nálam. Úgy tudom, hogy még nincs senkije se, és szeretnék megismerkedni vele, később esetleg randi stb, ha beválik. Na mindegy, a lényeg annyi, hogy még sose beszéltem vele, szóval engem nem ismer. Ötletek? Nem tudom, hogy hogyan kezdjem el, mert még sose volt senkim.

2015. nov. 13. 20:53
 1/7 anonim válasza:
Nézd sokat a suliban, majd jelöld be.
2015. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jelöld be, és írj rá. sok lány szereti a határozott pasikat (bár vannak akik nem szeretik a nyomulósakat:D) vagy esetleg a folyosón próbáld leszólítani, vagy találj egy közös pontot amiről tudtok beszélni.
2015. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, szerintem az nem a legjobb ötlet, hogy jelöljem be. (Gondolom FB-re gondoltok). Addig míg nem ismerem meg a valóságban feleslegesnek tartom bejelölni.. És csak jobb lenne élőben, mint a neten keresztül. Bár van egy-két ötlet, csak arra nincs, hogy hogyan kezdjek bele.. Ezért is kértem tanácsot.
2015. nov. 13. 21:29
 4/7 viva75 válasza:
hát esetleg, ha tudod, hogy merre megy haza, akkor te is szállj fel arra a buszra és később szólítsd le, mondván, hogy látásból ismer és legalább az út szeretnél kicsit beszélgetni, mert az jobb, mint egy helyben csöndben állni. Esetleg amikor egyedül van a folyosón akkor leszólíthatod, hogy lesz egy pl buli és h nem jönne e és hívhat mást is. A buli közben meg megkérdezheted tőle, hogy hogy tetszik neki. Ha meg nem vagy bulizós fajta akkor egyszerűen csak az aulába hívd el haverokkal valahova. Így látszik neki, hogy érdekel téged a személyisége, viszont nem vagy nyomulós, hisz nem kettesbe mentek el
2015. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg még valami tipp vagy tanács? Nekem az is jó, ha mondtok olyat, hogy legelső beszélgetésnél milyen témáról érdemes, hogy térjek át a másik témára stb.. Magyarul valami téma.
2015. dec. 9. 17:48
 6/7 anonim válasza:
Ha szeret olvasni, megkérdezheted tőle, hogy mit olvas és ebből is lehet egy hosszabb beszélgetés. :)
2015. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én ezt úgy értem valójában, hogy tegyük fel, ha a suliba áll a folyosón egymagába és én oda megyek, leszólítom, milyen témát érdemes felhozni vagy mit ajánlotok? Tegyünk fel egy helyzetet, van egy suliba egy csaj (nem ismeritek egymást, mivel sose beszéltettek), de viszont te szeretnél tőle valamit (mint szerelem vagy elsősorban egy társalgás.) akkor ha odamész hozzá, milyen eshetőséges témákat érdemes felhozni? Vagy milyen témával tudnám leszólítani? Mit ajánlotok?
2015. dec. 9. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!