Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Melyik a jobb: egész életben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb: egész életben egy partner vagy sok alkalmi partner?

Figyelt kérdés
Ez az első komolyabb barátnőm, vele vesztettem el a szüzességem. Néha azért betolakodik a gondolat hogy ez így oké? Voltam sokáig szingli és csajozgattam de akkor se éreztem magam hú de nagy májernak.Olyantól kérdeznék főleg aki hasonlóan első komoly barátnővel jár és még vele is vesztette el: hogy ez hosszútávon milyen ?Szóval jobb az egy igazi partner vagy előtte ki kell járni a sok alkalmi partner utat?
2015. nov. 15. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Az egész életben egy partner nem egészséges azért. Nem azt mondom hogy minden hétvégén más csajjal járj, de azért az nem baj ha egész életedben van legalább 3-4 barátnőd.
2015. nov. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Kössük össze a kettőt. Egész életben egy, mellette sok alkalmi partner. :) Így a legmókásabb. :)
2015. nov. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lennék sose képes megcsalni a párom :)
2015. nov. 15. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő az első akkor lehet hosszabb is :). Amúgy kinek mi a jó. Vannak akik az egy partnert, vannak akik a 2-3-at ès olyanok is akik menden hètvègèn mást, .ert az úgy a buli. A lènyeg (tudom elcsèpelt szöveg) èrezd magad boldognak :). Ha neked a barátnőd mellett megfelel, akkor minden okè, ha nem, akkor tègy belátásod szerint, de ne mi mondjuk meg ;). Amúgy hány èves vagy? Ès ő? Csakmert ez is fontos tènyező lehet a kapcsolat hosszára nèzve :).
2015. nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Mondhatnám, hogy egyik sem.

Kevés olyan ember van, akinek életében csak egy partnere volt és boldog vele. Ez jó is lehet, mert megtalálta egyből valakivel a végső boldogságot, de rossz is, mert gyakorlatilag 0 tapasztalata van az ellenkező nemről. Na meg szerintem fiatalon nem is jó egy embernél leragadni.

De mindenki úgy cselekszik,ahogy érzi :)


Sok alkalmi partner: Ennek semmi előnye és túlságosan durva véleményem van az ilyen emberekről ahhoz, hogy ide leírjam.

2015. nov. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!