Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megbocsájtás vagy felejtés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtás vagy felejtés?

Figyelt kérdés
3 hónapot voltunk együtt a barátommal,elég keveset találkoztunk ez idő alatt..de iszonyatosan beleszerettem.többször is lett volna alkalmam lefeküdni vele, de valahogy mégse ment, részemről ugy hogy elötte még nem voltam senkivel.. nem beszéltünk a dologról.. aztán egyszer elég jól sikerült buli után valami csaj mellett ébredt... egy kis ideig titkolta, egy hét után elmondta..ugy döntöttünk fejezzük be az egészet.. nem is beszéltünk utána kb.3 hónapig.. hiányzik, és még mindig szeretem. magamat okolom a dolog miatt. ne szívem szerint megbocsájtanék de az eszem tiltakozik. azért írom ide, mert kiváncsi vagyok kivülálló véleményekre, tapasztalatokra.

2015. nov. 16. 13:50
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ne hibáztasd magad mert ha a fiú igazán szeretett volna akkor türelmesen várt volna addig amig már te is akarod a dolgot és nem csal meg. Felejtsd el majd talász egy kedves fiút :)
2015. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 valaszolonak igaza van ne hibaztasd magad ez nem a te hibad volt ha te ugy erezted hogy meg nem akarod akkor neki ezt meg kellett volna ertenie es nem massal lefekudni hanem meg varni amig akarod..hany evesek vagytok?
2015. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

19

nem tudok rá haragudni.. akármennyire is megbántott. :/

2015. nov. 16. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!