Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek milyen kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen kapcsolat lehet köztünk, mit gondol ő?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomba aki tetszik. Neki nem tetszem, hanem a legjobb barátnőm tetszett neki tavaly, már azt mondta nem érdekli túlságosan. Én szoktam beszélni a fiúval jóban vagyunk, a lányok közül engem bír a legjobban. Néha látom hogy néz, de amikor én is ránézek elkapja a tekintét, ahogy én is. Ma suliba pont volt egy helyzet hogy egy fiú udvarolt és ő ezt látta és látszott rajta hogy azért rajtam tartja a szemét (lehet hogy féltékeny volt?) tehát azért figyelt rám, de nem avatkozott bele meg semmi. Úgy érzem mintha benne irántam kevesebb lenne mint szerelem, de több mint közömbösség. Olyan mintha a bátyám lenne, de még sem. Ti mit gondoltok?
2015. nov. 16. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva semmi jóra nem számítanék olyantól akit 1 év utan már túlságosan nem érdekel az előző csaja.

Akarsz te lenni a következő exbarátnője?

2015. nov. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a baratnomnek nem tetszett ő es felultette....
2015. nov. 17. 07:40
 3/3 anonim válasza:
Nem kell izgulni, a szerelem a sok hollywoodi filmmel ellentétben csak nagyon ritka esetben alakul ki első látásra, inkább idő kell, ami alatt a másik csak szimpatikus kezd lenni, majd a pozitív hozzáállás fokozódásával elkezd tetszeni és sokszor csak szinte az utolsó pillanatba lobban égető szerelemmé. Egy tipikus fázisa a a kezdődő kapcsolatnak, ha lopva nézitek egymást, de mindketten elkapjátok a tekinteteteket. lehet, hogy egyszer majd összeér és hosszan néztek egymás szemébe és mindkettőtöknek egyértelmű lesz, de lehet, hogy még várnod kell, hogy megértse, hogy mi is kezd kicsírázni a szívében. Légy vele kedves és figyelmes, hogy erősödhessen benne az érzés.
2015. dec. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!