Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem akarok meg lefeküdni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok meg lefeküdni a barátommal. Ha szeret megvár?

Figyelt kérdés

15 vagyok ő meg 18. November 2-an voltunk 3 honaposak. Nagyon korainak ereznem ha lefekudnenk..en meg nagyon nem akarom..meg egy jo darabig. Ha szeret megvar?

Légyszi normalis valaszokat irjatok. Koszonom elore is:)



2015. nov. 14. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én várnék de ez ember függő hallottam olyat is "ha 2 héten belül nem rakja szét a lábát megb..zom az anyját is"
2015. nov. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Te még túl fiatal vagy a szexhez, illetve a tényleges szexhez! Létezik az a csodálatos játék, amit pettingnek hívnak. Egymás kielégítése, a "nemiszervek kézzel történő izgatásával". Ezzel a módszerrel kielégülhet a barátod is, és Te is! Természetesen óvatosságra ekkor is szükség van!

Jelen pillanatban a 18 éves srác "öreg" hozzád! Ha menni akar, hát menjen! Ha kérdésed van kérdezz nyugodtan, szívesen válaszolok minden kérdésedre őszintén!

2015. nov. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, akkor megvár. Egy 18 éves srácnak már lehet annyi esze :)
2015. nov. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Az a baj h o 18 valoszinu nem fog sokat varni... De ha szeret vàr. Mondd el neki h nrm akarod. Aztán figyeld a reakciojat es azt h nem fog e megcsalni es mast lefektetni.

De szerintem is neked 15 evesen tul korai...

2015. nov. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Reménykedj, hogy igen :) Én azért nem szeretnék majd idősebb sráccal összejönni, hogy kb.egyforma igényeink legyenek. De ő azért gondolhatta volna,hogy te 15 évesen nem fogsz 3 hónap után lefeküdni vele. Ha nem csak 1 "menetet" jelentesz számára,akkor megfog várni.
2015. nov. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat,nagyon aranyosak vagytok:)
2015. nov. 14. 08:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha szeret, megvár. FIatal vagy még hozzá.

Egyes emberek beajánlják itt a pettinget...de 15 vagy könyörgöm....nem kell még neked szopni :)

2015. nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 dominik19981120 ***** válasza:
Szerintem nem fog várni amig te ugy èrzed hogy itt az idö a sexre mert meg unja a várakozást ès megy inkáb más hoz
2015. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha szeret, biztos, hogy várni fog, de ha még 1-2 évig várni akarsz vele, az előbb-utóbb a kapcsolat rovására fog menni. Ismertem olyan párokat, ahol a lány nagyon sokáig várni akart vele, és ezeknek a kapcsolatoknak vége is lett. De ki tudja, lehet, hogy ti lesztek a kivétel ;)
2015. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Varni varhat, de kozben arra talalhat mast is... Mas modon azert elrendezed?
2016. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!