Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, hogy elviselhetőbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elviselhetőbb legyen? Hogy tudnám pozitívabban felfogni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy távkapcsolatban élek, nem régóta. Eléggé új a helyzet, Ő az első barátom. Rettenetesen hiányzik szinte minden percben, bár néha sikerül nagyon lefoglalnom magam, és akkor nem rágódok a hiányán. (Viszont olyan típus vagyok - és voltam is mindig - akit nagyon nehéz lekötni, főleg hosszabb távon - gondolok itt akár 10 percre is...)

Nagyon jó, hogy ez a 21. század és tudunk chat-elni, de az ember azért mégse lehet mindig online.

Elvileg minden teljesen rendben van, én mégis folyton aggódok. Mindig azon kattogok, hogy valamit biztosan elrontottam. Tudom, hogy ez nem így van, de ez a gondolat egyszerűen nem megy ki a fejemből.

Általános világvége-hangulatom van, pedig tudom, hogy pár hét múlva újra találkozunk. Tudom, hogy annak kéne örülnöm, ami van, és annak, hogy ilyen csodálatos barátom van, de egyszerűen nem megy. Elnyomják az olyan negatív érzések, mint pl. hogy most jópár napig nem láthatom, nem hallom a hangját, nem érzem az érintését és nem érzem az illatát. Amitől konkrétan 0-24-ben melankólikus hangulatom van. Hogy változtathatnék ezen? Hogy tehetném kibírhatóbbá a "várakozást"? Úgy érzem, hogy a legjobb barátnőm nem érzi át a helyzetem, nem ért meg. Nem tudom mit tegyek. Konkrétan senkihez nem tudok fordulni, egyke vagyok és anyámmal élek, akivel a lelkizésből már eléggé kinőttünk.

Bocsánat, hogy ilyen hosszasan sajnáltattam magam, de egyszerűen jól esett kiírni magamból és nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre, tanácsaitokra! Hálás lennék érte.



2015. nov. 9. 19:53
 1/2 anonim válasza:
Kösd le magad valahogy. Pl. :Csinálj neki valami különlegeset. Amit nem lehet csak 10 perc alatt megcsinálni. Így elütöd az időt, és közben arra gondolhatsz, akit szeretsz, és aki viszont szeret.
2015. nov. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kissé túlzásba viszed a dolgokat. Nem kell azért hanyatt vágódni mert van egy barátod. Értem én, hogy első, meg új az érzés, meg tetszik neked meg jó az illata stb. stb. de azért más dolgok is vannak az életben a párkapcsolatokon kívül, pl. hobbi, tanulás vagy munka, barátok, barátnők, szülők, pihenés, kikapcsolódás, jókat enni, valami jó filmet megnézni stb. stb.


Szóval élni kell az életet, aminek csak egy része a párkapcsolat, ami sokszor amúgy nem is olyan hűdejó, mert mint mindennek, a párkapcsolatoknak is meg vannak a maguk hátrányai amikre később, az idő előrehaladtával, vagy események bekövetkeztével jön rá az ember.


Jó hogy van ilyen is, de nem ebből áll a világ.

2015. nov. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!