Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez jó jel hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó jel hogy ezt mondta? Nagyon az elején vagyunk még. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
1 hónapja összejöttem egy sráccal. Jól megvagyunk, szeretjük is már egymást, de most kezdünk igazán "összecsiszolódni".. Szombaton kint aludtam nála, vasárnap jöttem haza. Ma azt írta facen, hogy olyan mintha már ezer év telt volna el azóta, hogy találkoztunk. Ezt szerintetek hogy értette? Ez azt jelenti hogy hiányzok neki? Vagy szerintetek mit? Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2015. nov. 17. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:

simán lehetett, hogy tényleg beléd szeretett...

mit értesz összecsiszolódás alatt? Hol tartotok?

2015. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hiányzol neki enyi... Picit gondolkodnál nem kénne kiirnod
2015. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2: Nyilván gondolkodik, csak bizonytalan és megerősítés kell a kérdezőnek! :)


Kérdező: Szerintem is azt jelenti, hogy hiányzol neki, veled akarna még lenni. Szóval tényleg lehetséges, hogy kezd komolyabb érzéseket táplálni irántad. Legalábbis így a leírtak alapján erre tudnák következtetni. ;)

2015. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*tudnÉk (bocsánat, csak elírás volt!!)
2015. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azt jelenti hogy tényleg szeret téged és hiányzol neki. :)

és az összecsiszolódás alatt mit értesz egész pontosan? meddig jutottatok el?

2015. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy hiányzol neki :) Én is mindig ezt mondtam az exemnek, ha hiányzott. Csak aztán csúnyán kidobott, de az most itt nem téma :D


Szurkolok nektek, hogy minél tovább együtt maradjatok :)

2015. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!