Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tegnap szakított velem ma meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakított velem ma meg már össze akar jönni velem. Szerintetek mit tegyek? Nagyon össze vagyok zavarodva. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A párommal 3 hónapja vagyunk együtt. Nagyon sokat veszekedtünk az utóbbi időben... Az én hibámból.. Ebbe most ne menjünk bele, azóta sok mindent letisztáztam magamban, rájöttem nem akarom őt elveszíteni.. Vasárnap szakított velem telefonon. Egyből rohantam hozzá még aznap megbeszélni. Meg is beszéltük úgy tűnt minden megy tovább ahogy eddig.. Tegnap reggel viszont írt egy olyan levelet, hogy még túl nagy benne a sérelem, nem tudja hogy szüksége van-e egyáltalán egy kapcsolatra. Ma este ismét rám írt, szeretné újra kezdeni, azt mondja nagyon hiányzok neki, megbánta hogy szakított velem tegnap, és hogy kezdjük elölről. Én nagyon szeretem őt.

2015. nov. 18. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
hát ez a "bizonytalan vagyok, vagy mégsem?" eset. adj neki egy esélyt, aztán ha 2 napon belül megint rátör a döntésképtelenség hagyd az egészet, mert az se neked se neki nem lesz jó ha egyik nap jártok másik nap nem
2015. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!