Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit akar az exem? Talán érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar az exem? Talán érez még valamit? Ő szakított velem.

Figyelt kérdés
Szakítás után 2 hónapra véletlenül találkoztunk egy bulizóhelyen. Szakítás után akkor beszéltünk először. Kicsit be voltunk rúgva, elég jól elvoltunk egymással, táncoltunk, ölelés, de csók az nem volt ha lesmárolom tuti engedi, de nem mertem, szerintem ő sem. Aztán én leléptem haverjaimmal, nem is búcsúztam el tőle, mert hirtelen ötlet volt, hogy mi akkor lépünk máshova. Viszont azóta majdnem minden nap ír szinte bármi ürüggyel, csak valamiért írhasson, kérdezi mi újság velem, elbeszélgetünk, de semmi olyat nem ír, hogy vissza akarna kapni, vagy valami, bár ő ehhez tudom, hogy túl büszke lenne. Rákérdezni nem akarok még, mert nem akarom, hogy azt higgye koslatok utána és bepróbálkozok. De még is kíváncsi lennék, hogy vajon miért keres. Tapasztalatok? Ötletek?

2015. ápr. 24. 21:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni, hogy én 20L ő 25F
2015. ápr. 24. 21:36
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak simán kérdezd meg, hogy hogy ilyen gyakran írogat, ha eddig nem volt szokása.
2015. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
félek, hogy akkor bevágja a durcát és azért sem ír. Nagyon nehéz természetű. Óvatosan kell vele
2015. ápr. 25. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!