Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek meddig működik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig működik úgy egy távkapcsolat, hogy mindennap veszekedtek, és mégis tiszta szívből szeretitek egymást?

Figyelt kérdés
Ha, lehet akkor mondjatok tapasztalatokat, hogy nektek milyen volt a távkapcsolat, ha volt. köszi előre is.
2015. nov. 23. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

1 hét után szakítás . Ez volt a nagy élményem .


Szerintem tiniként nincs értelme , de legalább ilyenben is volt részem és tapasztalatot szereztem.


18/F 17/L

2015. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem sokáig az biztos
2015. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2015. nov. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
F/16 L/17
2015. nov. 24. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:

én 16l és fél éve tart, még mindig ugyan úgy szeretem mint fél évvel ezelőtt, csak jobban. ő 19f és hamarosan meglátogat.


Úgy ha minden nap veszekedtek... hát nem sokáig fog működni, mi nem szoktunk veszekedni általában azonos a véleményeink a dolgokban ha nem akkor azt megbeszéljük.

2016. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!