Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Segitség.! Mit tegyek? Bővebbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség.! Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Na szval. 14eves (lany)vagyok,ekezetet nem irok mert telorol igy gyorsabb,elore elnezest.

6honapos kapcsolaton vagyok tul."Amin meg mindig nem vagyok tul".Ohm.A srac a 16ot tolti a nyaron,jártunk fel evig,ugy éreztem életem szerelme,nagyon boldog voltam a kozeleben.Szuleit is ismertem rendes emberek.A rokonai a barataim.Viszont az apám nagyon szigoru es nem engedne h fium legyen.Titkoltam mindenki elott,de az anyam megtudta.O falazott nekem,de egy ido utan azt mondta,itt volt eleg,ha apám megtudja mindkettonkel veszekedni fog eleg durván..nos jo,számítottam vele,a szivem megszakadt mellekesen.. de aztan nem birtam nélküle es titokban ujra jarni kezdtünk.de az anyám megtudta,és ss azt mondta ha meg 1x kibekulok vele,leveszii rolam a kezet es mindent elmond az apamnak. Nagymamam is tudja o abszolut támogat,meg anyamnak sem kopne be.Aterzi a helyzetem.Nos ujra szakitottunk.. kb 1honapig bírtuk..utana megint elkezdünk beszelgetni.. (FB) mondta h szeret stb. De regen elegge sokat veszekedtunk.Felvazolom a helyzetet.Facebook.Igen,mindig errol veszekedtunk.Tudta az adataim szval "szemmel tartott " de en is ot. Altalaban azokert veszekedtunk ha kitoroltunk 1-1 uzit.. "titkolozunk".Igen,tudom h gyerekes.Kb.ha osszevesztunk bevágta a durcit es mindig nekem kellett kezdemenyezni.. jo,volt par kivétel. Aztan térjünk vissza a "most"hoz.Miutan szakitottunk,csokolozott az exevel,ami baromira szarul esett,sot ugy ereztem összetörtek a szivem.:/ Aztan mikor ujra elkezdtünk beszelni mondta,h csak azert volt,h elfelejtsen.A barátaim szerint ez ertheto.En viszont nem ertem meg,ezert meg mindig nagyon haragszom.Mai napig beszelunk,van h apro vitakbol 1-2napig nem írunk egymásnak,de mindig kibekulunk.Mit tegyek? Kibekuljek vele? Hisz szeretem..de aztán ott van egy baratom..o az exem haverja..nekem nagyon nagyonjo baratom..es abszolut olyan jol erzem magam vele..az egyik barátnőm beszélt vele a tudtomon kivul,de a srac azt mondta nem tudna ugy nezni rt,nem tetszek neki.Ez elegge sziven utott, plane h allitolag "baratsagbol" írtunk olyat,h szeretlek..sziveket.. stb. Kerlek segitsetek..nem tudom mit tegyek es kivel beszéljek rola.Az anyámmal nem szeretnek..A baratnoim (2 kiemelko akiknek kikerem a velemenyet ) az egyik azt mondta felejtsem el,hisz o tudja milyen fájdalmakat okozott,milyen gyerekes volt.A masik azt mondja h halgassak a szivemre,o nem akar beleszolni csak azt akarja boldog legyek. Vegulis mindketto az en érdekeket nézi,de nem tudom,most mitevo legyek.Valaszokat őre kosziii..!! Aztan a helyesirasi hibákért bocsi,telon nem a legjobb a billentyum.Koszonom.14/L



2015. nov. 26. 00:33
 1/6 anonim válasza:
0%
Syja nm olvastam el de nem is fogom sztm fogalmazd át a novelládat egy kicsit)sokkal( rövidebbre😂😂😂
2015. nov. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ékezetek hiánya nem lénne gáz. Viszont az írásjelek után S Z Ó K Ö Z kell hogy szerepeljen.


Továbbé üres sorokkal tagolhatnád is a szöveget.

Én is tabletről reagálok most, ée ilyen igénytelen külsővel mégáldott szöveget nem mernék kirakni.

2015. nov. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy gyorsan irtam, es telefonrol nehez mert eleg gaz a billentyum. Valaki esetleg aki nem csk a szoveget kritizálja.? Pls..-.-
2015. nov. 26. 06:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán van egy megoldás a problémádra: ne írd gyorsan!

A másik: írd gépről!


Annyit olvastam el, hogy 14 éves vagy. A problémádat nem ismerem, de általánosan válaszolok.


Ennyi idősen nem kell lekötnöd magad. Főleg nem olyan srác mellé, akivel veszekedtek. Nem kell lefeküdni vele még, majd 2-3 év múlva próbálkozz.

Nem való még komoly párkapcsolat neked. Nem vagy elég érett hozzá. Tanulj sokat.

2015. nov. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tozser Alex ***** válasza:
Valaszt kert..timeg a helyesirasi dologgal vagytok el..Azmeg h nemvagy eleg erett az emberfuggo..Amugy ha apad azt a fiut nemengedte meg a masikat megengedne?
2015. nov. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, igazabol nem tudom mit erzek.De vele nem szeretnek lenni egyaltalan.
2015. nov. 26. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!