Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Segitség?! A barátom verekedet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség?! A barátom verekedett az anyukájával, ezért nagyon megromlott otthon a kapcsolat.

Figyelt kérdés
Az egyik régi barátnője adott egy lehetőseget hogy megkap tőlűk egy szobát ingyen, ès attól félek, hogy összemelegednek( a lánynak van barátja ès én màsfél éve vagyok a barátommal) nagyon félek, mert akkor együtt mennek bevásarolni stb. Mit csináljak? Ez elfogadható?

#probléma #félelem #fanzaziálás
2015. nov. 21. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ez eléggé furcsa dolog, de attól is függ, hogy milyen a lány.. Ha olyan akit nemigen ismersz akkor para van, próbáld megismerni először mielőtt téveszméket alakítasz ki:D
2015. nov. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Soha nem láttam még, ők ismerik egymást kb. 5 éve de nem tetszik nekem, lehet hogy nem a külső a lények, ő kedvesebb én meg szebb vagyok.
2015. nov. 21. 00:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha magabiztos lennél vagy normális kapcsolatod lenne, akkor nem aggódnál ilyesmiken. Ha ennyi miatt tönkre megy ennyit is ért... ha emiatt további feszültségeket generálsz csak felgyorsítod a folyamatot.
2015. nov. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincsenek barátaim, neki meg sok van, nekem meg csak ő. Önbizalmam 0. :(
2015. nov. 21. 00:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked egy olyan pasi kell, aki képes verekedni az anyjával?
2015. nov. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az úgy volt, hogy a nevelőapja megverte, mert kiabált:anya használhatom ezt? A nevelőapja mérges lett mert a 2 éves gyereke már aludt, odament és mellkasba ütötte, a barátom meg meglökte, az anya meg még a nevelőapját védte.. és annyira megverték, hogy korházban aludt
2015. nov. 21. 09:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Na b*zd. Támogasd a srácot,mindig legyél mellette. Érezze,hogy törődsz.Úgy nem lesz gond.

15/F

2015. nov. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jólvan köszi
2015. nov. 21. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!