Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan legyek jóba lányokkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jóba lányokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 16 éves fiú vagyok.Most kezdtem a 9. osztályomat és igazából még annyira nem sikerült a lányokkal összebarátkoznom/ismerkednem csak a fiúkkal beszéltem mint új osztálytársak.Most már így lassan decemberben mindenki ismer mindenkit és így én is nyitottabb lennék a lányok felé is (régi sulimban nagyon jól elvoltam a lányokkal) csak most már nagyon sok barátság kötődött mások között és így már nehezebben megyek oda valakihez mint mondjuk év elején tettem volna hogy pl: Szia ,téged hogy is hívnak, vagy hogy honnan jársz be stb... Szóval mondhatjuk hogy megkéstem egy kicsit ,de úgyanúgy jó kapcsolatot szeretnék a lányokkal is szóval az lenne a kérdésem hogy mondjuk hogyan kezdjek el beszélgetni egy lánnyal ,vagy hogyan legyek velük "jófej" ? Válaszotokat előre is köszönöm !!

2015. nov. 26. 16:29
 1/6 NeymarjrLau ***** válasza:
Bárhogyan, légy laza, esetleg kérdezd meg azt, hogy valamiből mi volt a házi és utána meg kezdj el csak úgy beszélni vagy nem is tudom.
2015. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne legyél b**i...

Én is ilyen voltam markold meg a golyóidat és menjél oda. Elvégre osztálytársak vagytok

2015. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy ne legyek **zi ?? Attól még hogy megismertem az osztályban a fiúkat csak azért van mert nyilván velük vagyok többet mint pl:tesin de nagyon szeretném a lányokat is és mint írtam régen jól megvoltam velük... De köszönöm a választ mert jogos..
2015. nov. 26. 17:54
 4/6 A kérdező kommentje:
De mégis hogyan menjek oda, mit mondjak ha oda mentem ? Csak eléggé tanácstalan vagyok hogy hogyan kezdjem el..
2015. nov. 26. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj oda valakihez,aki szimpatikus és szívesen barátkoznál vele és mond azt"hé zsuzsi te meg tudtad csinálni ezt a házit.... vagy mondjuk te ezt a feladatot érted?" "volt házi ebből és abból?" Hol is van a xy terem?

Esetleg ha az egyik fiú barátod szokott lányokkal beszélni, akkor menj vele és te is kapcsolódj be a beszélgetésbe.

Süss el valami poént.

Ha pár szót már váltottál valakivel, akkor meg jöhet az hogy te vidéki vagy? busszal jársz?

Ha már valmilyen komunikáció volt már valakivel utána már sima az ut, bármiről beszélgethettek

Én most 10.es vagyok és van olyan osztálytársam akivel tavaly egy szót de váltottunk, de most meg tök jóba vagyunk. egyébként egy év múlva majd összeszokik az osztáyközösség és bárkit meg mersz majd szólítani

15/L

2015. nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen utolsó nagyon hasznos volt majd "ki próbálom" :)
2015. nov. 26. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!