Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki valami erdekes témát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki valami erdekes témát nem tud ajanlani amit a baratommal beszélhetnek facen? Mar 2honapja egyutt vagyunk es egyre fogy a temak szoktam vicces dolgokat vagy romit kerdezni tole de mar kifogytak az otletekbol?

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát már meg ne haragudj de elég lapos kapcsolat lehet,ha 2 hónap után kezdtek "kifogyni" a témákból. Ez nem így megy,hanem spontán jönnek a dolgok és egy normális kapcsolatban mindig akad miről beszélni. De néhány tipp: Kérdezz a családjáról,a céljairól stb. Ne csak a felszínes dolgokról dumáljatok,ahogy te mondtad "vicces" meg "romi" dolgokról.
2015. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kötekedésből,de az baj ha nincs téma. Nekem van egy lány barátom 5 éve minden nap beszélünk,és mindig van téma,pedig nem is kérdezgetük,hogy mizu. Látunk vmi érdekeset,rögtön megosztjuk egymással,új ruha,én csajok,ő pasik,zene,politika,szóval tényleg minden. Nem tudom. Találkozzatok gyakrabban,és ne csak az legyen,hogy ültök 1 padon és beszélgettek,hanem ténylegesen legyen élvezetes együtt lennetek,csináljatok jó kis aktív programokat:paintball,menjetek vmi sporteseményt nézni,koncertre,moziba,színházba,kávézni,csónakázni,kirándulni,bicajozni,futni,ha van kutyátok sétáltatni,mehettek együtt vásárolni. Kicsit pörgessétek fel a dolgokat,mert mindenféle rossz szándék nélkül mondom,hogy nem lesz sok jövőtök így.

Egyébként mennyi idősek vagytok?


18F

2015. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van es ezt en is igy gondolom. Csak az a probléma hogy a fiu nem. Ő jobban szeret nálunk a lakásban ülni es nem csinalni semmi izgit. Nem szereti a kutyámat, a családom utalja ot soha semmihez nincs kedve. Gyakran elhivtam hogy menjunk egyutt bulizni de sose hívott vissza es en meg mar szánalmasnak talaltam hogy mindig en hívom. Furcsa gyerek, 17évesek vagyunk de nem egy ilyen kapcsolatról álmodtam.
2015. nov. 30. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélned kéne vele. Ez így nem jó.
2015. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mar beszeltem vele :/
2015. nov. 30. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!