Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon tetszik egy lány de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány de nem tudom hogy közöljem vele, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a KULTÚRÁLT válaszokat UI.:Nem szeretnék semmi komolyat csak vágyok a szeretetre (Ha kérdeznétek hogy "A lány hány éves? " Akkor 12) 12/F

2015. dec. 4. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszeltel mar vele?
2015. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen és úgy ahogy haverok is vagyunk.
2015. dec. 4. 22:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Eléggé változott a helyzet mivel tegnap haverokkal koriztunk és ő is ott volt épp haverokkal beszélgettem smikor eszembe jutott hogy el hívhatnám egy teára ezen kb. egy 10 percet gondolkoztam mire lement a pályáról szóval egy most vagy soha alkalom bolt és kérdeztem tőle hogy van e kedve meginni egy teát erre ő mondta hogy épp most ittam majd egy kicsit késöbb . Vártam 10 perc múlva odamentem hozzá és kérdeztem hogy most jó e ? Mondta hogy igen és ketten lementünk a pályáról erre a "legjobb" barátom el kezdte énekelno hogy Két szerelmes pár mindig eggyüt jár... Ezzel semmi baj nem lett volna ha nemkezdte volna el ugyanezt mindenki és a lány megkérdezte tőlem hogy "Nem baj ha most elmegyek?" Erre én nem és aznap nem is beszéltünk többet. Erre ma meg tök kedves volt nem mintha nem örülnék neki de elég fura hogy azt hittem hogy nincs esélyem nála erre meg elkezdett velem egyre kedvesebb lenni és egyre jobban azt érzem hogy kezd többet érezni irántam mint szimpla barátságot... Most mi a teendő? Mert nem szeretném eldobni ezt a lehetőséget
2015. dec. 10. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!