Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam el a barátnőmnek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátnőmnek, hogy zavar a bajsza?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki nagyon szép, de sajnos nagyon nagy bajsza van hosszú és sűrű, amit nem kezel.

Engem zavar csóknál, és sajnos nagyon feltűnő(3-4mm hosszú és sötét)

Hogy szóljak neki hogy valamit csináljon vele



2015. nov. 7. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Így: Bajszod van basz.ki azonnal csinálj vele valamit!
2015. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Zavar a bajszod. Az az én tulajdonom.
2015. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hú ez kínos kérdés. :D
2015. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki hogy jó lenne ha nem akasztanátok össze a bajszotokat
2015. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valahogy rá kellene vezetned a dologra. Mert ha így közlöd vele akkor sértődés lesz a vége. Eleve elég kellemetlen hogy magától nem veszi észre, próbáld rá vezetni a dologra.
2015. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%
Orál után kend az ondót szét a száján, és finoman jegyezd meg, hogy "Baba, beleragadt egy kicsi a bajszocskádba, ha levágnád, nem lenne ilyen gond."
2015. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeritnem kérzed meg hogy zavarja e valami rajtad, és mondd meg neki, hogy nyugodtan megmondhatná, hogy mint változtass. Erre ő ugye válaszol, és utána valszeg megkérdezi, hogy "és téged van, ami zavar rajtam?" Érted... Csak vezesd fel, és tudasd vele előre, hogy te nem sértődnél meg.
2015. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Szívem,zavar a bajszod."
2015. nov. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

jó néhány éve érinett voltam én is ebben a tekintetben, de szerencsére nem ennyire, mint a barátnőd. mindenképpen normálisan, tiszteletteljesen fogalmazd meg ezt, mert ha nem úgy mondják, nagyon tud fájni. Az is lehet, hogy titkon zavarja, csak nem elég tájékozott ennek a kezelésében. Lehet gyantáztatni, esetleg szemöldökcsipesszel is gyönyörűen el lehet távolítani azokat a szőrszálakat, szóval szerintem valami ilyesmi alternatívát mondj kedvesen.

2021. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!