Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lanyok, ez lehetseges, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ez lehetseges, hogy a gazdagabb pasikra bukik?

Figyelt kérdés

Van a szomszedban egy lany aki tetszik...a helyzet az,hogy tobb parkapcsolata is volt,jelenleg is van...de ami nekem szembetunik,hogy mindig gazdag baratjai voltak es most is ez a helyzet.

Lanyok ti kepesek lennetek puszan szembe mondani a masiknak,hogy szeretlek csak azert mert gazdag??



2015. dec. 5. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

A pénz egy előny,szerintem nem érdemes azért bántani a lányokat,mert szeretik ha a pasijuk tehetős(ebb),hiszen valamelyest bennevan a gondolat,hogy ha komolyra fordul a dolog,akkor sem neki,se a gyermekeinek ne kelljen nélkülöznie. Tehát évszázadok óta a férfi dolga,hogy eltartsa a nőt,ami valamilyen szinten elvárható is.


Viszont! Ne értsetek félre,én is mélységesen elítelem azokat a lányokat,akik CSAK a pénz miatt jönnek össze 1 sráccal. És azért,hogy drága cipőt,órát,parfümöt,kocsit vegyen neki.


Én csupán azt mondom,hogy egy előny,ha van pénzed. Természetesen ez magában nem elég,és nem is jelenti azt,hogy,ha nem vagy gazdag,tehetős,akkor nem lehet szép barátnőd,feleséged,párod,mert ez nem így van!


Ha mondjuk amellé,hogy pénzes,mondjuk jóképű,és/vagy izmos,akkor ne bántsd a lányt,ha viszont CSAK a pénz miatt van vele,akkor ez sajnos őt minősíti.


18F

2015. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én egy 16 éves lány vagyok és van egy pasim is aki kicsit rosszabb anyagi helyzetű, aki sokkal szeretet teljesebb mint bármelyik dúsgazdag fiú akit én ismerek. Nálam nem a pénz számít hanem a kinézet és a jellem (kedves legyen és szívből szeressen). Én örülök hogy ilyen a pasim van
2015. dec. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
egyeske jól mondja
2016. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!