Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom mindig egyedül hagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig egyedül hagy egy buliban. Jogosan akadok ki?

Figyelt kérdés
Nem is a diszkóban, mert ott persze velem táncol meg ilyesmi. De ha elmegyunk baráti összejövetelekre (ahol zöme fiú) akkor szinte mindig kimegyunk velük cigizni, meg alig foglalkozik velem. Sőt a haverjai meg nyomulnak is rám és az se érdekli. Amúgy a párkapcsolatban jól megvagyunk meg minden más jó, de olyankor úgy érzem, nem is érdekli, hogy ott vagyok... Jogosan akadtam ki?

2015. dec. 9. 20:43
 1/4 anonim válasza:
Igen! Mondd meg neki hogy ez neked rosszul esik, es hogyha tenyleg jo a kapcsolatotok biztosan oda fog erre figyelni:)
2015. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából csak játssza a fejét a haverjai előtt, hogy ő mekkora menő. De igen, jogos. Mondd meg neki, hogy ez zavar téged; meg hogy nyomulnak rád. Ha nem mondod meg neki, akkro sose fogja tudni, hogy ez zavar téged.
2015. dec. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De hát látja hogy nyomulnak... Csak nem érdekli. Tudja hogy sose csalnam meg (nem mintha akarnám!) de azért jól esne ha néha kimutatna hogy az övé vagyok. És nem akarok ilyesmit rakotelezni, mert akkor meg csak kényszerből csinálná
2015. dec. 10. 17:30
 4/4 anonim válasza:

"...de azért jól esne ha néha kimutatna hogy az övé vagyok."


Lehet, hogy elhagyta a tulajdonlapot, és szégyelli neked bevallani.

Megbeszéltétek már, hogy ez neked nem tetszik? Kérdezd meg tőle, hogy mit szólna, ha egy buliban te csak a barátnőiddel foglalkoznál és nem vele? Vagy ne tervezzetek olyan közös bulikat, ahol csak az egyikőtöknek a barátai vannak ott.

2015. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!