Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetésből tartható...

Mennyi fizetésből tartható fent egy háztartás ha egyedül élünk? Jogosan gondolom-e azt, hogy 100000 forint nyolc órai munkáért két diplomával nem túl fényes?

Figyelt kérdés
Jó az is igaz, hogy akinek nincs munkája bármi jó de ha kiakad valami jobb akkor azt kell választani addig elfogadni. Nem mellesleg szerintem nem találnánk ma olyan nőt, aki elfogadna férfit ezzel a keresettel.
2015. jan. 25. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
teljesen igazad van, minden minimalbert kereso ferfi egyedulallo...
2015. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is vállalnék se bnőt se családot ilyen keresettel, még ha lenne nő aki elfogadna így akkor sem! Minek? Azért, hogy nyomorogjunk egy patkánylyukban kiszolgáltatva? szerelemből sajnos nem lehet se a számlákat befizetni sem ételt venni.


hozzátenném, hogy 100e alatt keresek.

2015. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fenntartható, sajnos sokaknak kell kevesebből fenntartani. Hogy jó-e? Attól is függ, milyen diploma, de ha ez van, egyelőre el kell fogadni, munka mellett folyamatosan nézegetni az álláshirdetéseket jobbat keresve, azonnal lelépni a jobbért, ha adódik lehetőség.

Esetleg külföldi hirdetéseket is nézegetni, ha látsz esélyt arra, hogy távol itthontól sem éreznéd kellemetlenül, hogy idegenként kezeljenek külföldön egy életen át, vagy jó pár évig amíg ott vagy. (Külföld alatt persze nem a "nagy keleti nyitásra" gondolok, mert valahogy hazánk fiai nem Moszkvába, Ankarába, Pekingbe, vagy Bakuba járnak dolgozni (kalandvágyból?)

2015. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

22 F

én 150-et kapok .. de csak csakmunkas kepzom van

7-8 ora munka nem kel hajszoljam magam inyit pihizek amenyit tudok cigizni kavezni meg enni lehet

szuval nekem szerencsém van ahogy latom


(telorol nyomom)

2015. jan. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok

azt azert szogezuk le hogy a Nő nem a penz fugvenye ...

hanem h van tokod oda meni vagy nincs tokod oda meni a csajszi hoz

a fizetes masodlagos .. de ahoz a csajnak meg semi koze mig nem konoly a kapcsi

2015. jan. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért teljesen nem értek egyet a harmadik hozzászólóval. Abban igaza van, hogy ennyi fizetéssel nem szabadna gyereket vállalni, de te a nőre kérdeztél rá. Egy normális nő nem azért lesz veled, mert x ft a kereseted, hanem azért mert szeret, tehát ha egy kapcsolat már pénz függvénye ott eléggé komoly gondok vannak.

Valóban az nagyon szomorú, hogy 2 diplomával ennyit keresel, milyen diplomáid vannak?

Érdemes lehet még külföldi munkavállaláson is gondolkodni, hiszen aki nem akar éhenhalni, az manapság megcélozza külföldet.

2015. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Angol-magyar bölcsészkar és tanári.
2015. jan. 26. 16:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos így érthető. Bölcsész és tanár jelenleg nem a legkeresettebb szakma. Egyébként a szakmádban dolgozol?

Úgy gondolom, ha van rá időd esetleg érdemesebb lenne megcsinálni egy másik területen akár még egy diplomát, sőt akár egy OKJ-s képzést is, a legtöbb többet ér az általad említett diplomáknál.

2015. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!