Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az hogy minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy minden bohóc gyereknek van barátnője mellesleg szép barátnője nekem meg senkim sincs? Olyanoknak van fullos nőjük akik 30kg-ot nem bírnának el és vasággyal együtt 40kilósak

Figyelt kérdés
Mikor átlagon felüli vagyok heti 6x kondizok jól öltözök minden megvan igazából nem sok helyre járok mostanság de akkor is?utoljára nyáron voltam nővel másfél évig vele voltam.vagy lehet hogy az a baj hogy magasak a követelményeim?csak szèp csinos csaj kellene

2015. dec. 12. 00:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy kinek mi a szép és a csinos. Vigyázat általánosítani fogok! A jó testű adoniszok a cicababákat keresik akik fitneszezni járnak cicagatyában fagyasztják a valaguk plusz 2 fokban és mindig tökéletes a sminkjük meg a hajuk. Na hát sok sikert ezekhez ha igazam van.

Ha nincs akkor elnézést :) De nekem ez jött le. Az ilyet tényleg nehéz megfogni és még nehezebb megtartani. A mai "csinifiúknak" azért jut ezekből mert most ők a szépségideál. Ha türelmesen vársz idővel újra a kigyúrt lesz a menő és visszatalálnak a kondisokhoz a csinibabák.

2015. dec. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Elso valaszolo teljesen igaz.

Bocsi az ekezetekert.

2015. dec. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Utálom az ilyen lányokat csak a pénzre mennek volt pár ilyenhez közöm.az exem is amiatt hagyott el mert nem kapott meg mindent
2015. dec. 12. 00:29
 4/31 A kérdező kommentje:
Interneten meg aztán végképp njncsenek normális nők
2015. dec. 12. 00:41
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez vigasztal normális pasik se :D

Szerintem a párválasztás marha nehéz ügy ebben a mai világban. Ha nem a cicákat keresed akkor meg még nehezebb és szerintem ebben az esetben nehezít rajta a külsőd és az életviteled is.

2015. dec. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Én nem egészen tartozom abba a kategóriába amit leírtál 170 körül vagy 60 kg-mal, de azért valamilyen szinten mégis olyannak érzem magam. Mondjuk a bohóc gyereket azt sokféleképpen lehet érzelmezni, nem vagyok ilyen divatbúvár gyerek, inkább úgy vagyok bohóc, hogy szeretek poénkodni, megnevettetni lányokat.:D


Közted és a "bohócok" között cask annyi a különbség, hogy ők adni is akarnak, te pedig csak kapni szeretnél. El vagy szállva magadtól mert hogy te gyúrsz, és meg akarod kapni érte a jól megérdemelt jutalmad, hogy rád izguljon mindenki.. Ez nem így megy.. Először be kell adni valamit, és folyamatosan kell adni, akkor fogsz kapni is. Ez egy ilyen befektetés. Ha meg szívből adsz, akkor szívből fogsz kapni is, és az megmaradhat sok időre.


Igazából engem már csak az éltet, hogy más embereket boldoggá tegyek, és valószínűleg ez tetszik az embereknek, így a lányoknak is..:D


Sose másokban keresd a problémáidat, mindenkinek a problémája saját magából indul, ezt jobb ha minél előbb bevésed a fejedbe, megtanulod..

2015. dec. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem hiszem el magamról csak azon gondolkozok hogy az ilyen selyemfiúk mit tudnak adni a komoly nőknek?mert ha a csajba belekötnek az utcán valszeg a gyerek hamarabb elfutna mint a lány éb se vagyok 80kg szintiszta izom de az iylyen gyerekek akikről beszélek bekerülnének valami helyre egyből halál lenne
2015. dec. 12. 01:15
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
ne sajnáld tőlük a buta ringyókat. Sajnos tapasztalatom, hogy az ilyen bihócoknak nulla IQ csajaik vannak, hiába bombanők. Nem vagyok 15 éves, tudom miről beszélek.
2015. dec. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Inkább csodálkozásnak nevezném
2015. dec. 12. 01:28
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen gettóban élsz te, de ilyen dolgok nem olyan gyakran történnek meg.. És egy csaj nem azért fog valakibe beleszeretni, mert hogyha ilyen helyzet kialakul akkor meg tudja védeni.. Amúgy is inkább mentális védelemre vágynak, hogyha valaki beszól, akkor a srác legyen annyira okos/szellemes/kreatív, hogy kiosztja a p*csába mindet.. Annyira nem erről szól a szerelem amiről te hiszed hogy szól. A lányok olyasvalakit keresnek, aki mellett boldogok tudnak lenni, aki mellett jól tudnak szórakozni, aki megnevetteti őket, aki figyelmes, aki képes meghallgatni őket amikor problémáik vannak, aki ott van mindig amikor ott kell lenni, aki el tudja őket úgy fogadni amilyenek.. nem feltétlen arra vágynak, hogy legyen egy kidobó bikájuk, mint egy biztonsági őr állandóan mögöttük..:D
2015. dec. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!