Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy lány aki jó barátom és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány aki jó barátom és azt mondta többet érez irántam, de van egy barátja akivel már nincsenek is együtt de nem tudja elengedni az miért kerül engem és tart távolságot? 18/f

Figyelt kérdés
Énis többet éreztem iránta... de elfogadom hogy a barátja fontosabb neki így megszeretném beszélni hogy legyünk barátok... eddig is tudtuk hogy több van közöttünk, ez már ment fél éve.. de most megmondta hogy tartani szeretné a távolságot.. miért?

2015. dec. 11. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Elbizonytalanodott vagy csak nem képes felfogni az érzelmeit
2015. dec. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mi erre a megoldás most hagyjam aztán ne szóljak hozzá?
2015. dec. 13. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem most nincs barátja... És mindketten többet éreztek akkor szerintem csókold meg
2015. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincsenek de nem tudja elengedni.. nem lehet semmit hiába szólok hozzá nem tud normálisan válaszolni
2015. dec. 13. 19:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy ez neked rossz, öntsd ki neki a szíved vagy valami hasonló aztán hirtelen húzd magadhoz és csókold meg... Legalább is nálam ez hatásos volt
2015. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez az opció most sajnos nem megvalósítható, szerinted ha elengedném nem írnék neki többet, ígyis csak 1 nap alig beszélünk facebookon pár hülye mondatot.. elengedném mert szeretem megmondanám hogy akkor csináljon azt amit szeretne és ott hagynám, ha szeret visszajön úgyis nem? Ha meg nem akkor értelmetlen küzködnöm?
2015. dec. 13. 19:16
 7/7 anonim válasza:
hát...használsz dezodort???:D
2016. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!