Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fontos! A kapcsolatom haldokli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! A kapcsolatom haldoklik! Tanácsot kérnék?!

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élek egy nagyon kedves és helyes lánnyal..ő 16 én 17. Nagyon szeretjük egymást. Az utóbbi időben egyre több a probléma :( már többször akart szakitani velem de nem tudta megtenni mert szeret... de mégis az utóbbi időben úgy viselkedik velem mintha engem utálna a legjobban a földön. Nemrég lefogyott,egyébként is soványka volt de mégjobban lefogyott..és én mondtam egy annyit neki hogy "hát tényleg lefogytál..."-miközben fogtam a hátsóját. Ő ezt annyira túlreagálta,meg csomót boncolgatta és végül oda jutottunk hogy én vagyok a hülye mert nem tetszik a barátnőm...:/ egy ártatlan kis mondat miatt kerültem ide vele.. illetve ha bármi kis apró butaságot követek el..napokig neheztel rám s nem hajlandó beszélgetni velem(neten persze mert távkapcs.) Leg utoljára egy képet nem akart elküldeni magáról és én ráerőltettem hogy küldje el és most megint én vagyok a hibás mert nem engedtem utána...pedig én csak látni akartam a lányt akit szeretek...


Ha nem szeretném ennyire már rég szakitottam volna,,de nem akarok szakitani..és tanácsot szeretnék kérni hogy esetleg hogy tudnám helyrehozni?????? köszi előre! 17/F



2015. dec. 13. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

"egy ártatlan kis mondat miatt kerültem ide vele"


Biztos vagy te ebben ? Hiszen előtte ezt írtad: "már többször akart szakitani velem".


Szóval ebből én azt látom, hogy nem megy neki a távkapcsolat, szakítani akar és így próbálja magát ösztönözni arra, hogy legyen rá indok, hogy utálhasson téged, hátha kiszeret belőled. Nem egyszerű eset, el szoktuk/szokták mondani mindenhol, hogy a távkapcsolat az egyik legnehezebb párkapcsolati forma, főleg, hogy így többnyire facebookon tartjátok a kapcsolatot írásban. Ez rendes felnőtteknek se megy mindig, nem hogy egy képlékeny még talán éretlen 16-17 éveseknek. Nekem ebből az látszik, hogy ezzel a nem működő kapcsolattal csak leamortizáljátok egymás lelkileg és nála ezek szerint fizikailag is. Szerintem ezt hagyni kéne, mert ez nálam már nem párkapcsolat kategória.

2015. dec. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! máskor amúgy olyasmi miatt akart szakitani hogy viccbol mondtam neki hogy "részeges" (közben mindenki tudja hogy nem iszik alkoholt) ... illetve ha rákérdek mért nem irt vissza..már annyira kiakad hogy küld anyámba... és ilyenek.. de szeret azt mondja szeret...
2015. dec. 13. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha azt mondja, hogy szeret bizonyítsa is be. Ne csak te teperj érte, ez nem így megy. Én is szeretlek téged kérdező, hiszel nekem ? :D
2015. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A kőkemény valóság, hogy az hogy mindketten szeretitek egymást, valahol sántít...


Ha szeretne, nem viselkedne így veled!

Ha szeretne, alig várná, hogy beszélhessetek...


Szerintem a közelében van egy srác, aki tetszik neki, ezért akart veled többször szakítani. Nem azért nem tette meg, mert szeret, hanem mert sajnál.


Remélem tévedek, de én így látom!

2015. dec. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!