Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van esély hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély hogy egy nálam idősebb lánynál legyen esélyem?

Figyelt kérdés

17F

Én 11.osztályos vagyok.

Ő most végzős.

Nemtudom hogy lehet e nála esélyem.

Mer sok csaj nem szereti ha fiatalabb a pasi.

Tudom hogy ez relatív,de azért na.

Nemtudom hogy pozitívam vagy negatívan álljak ehhez a dologhoz.

Meg ugye nekem nincsenek meg azok a dolgaim amik egy idősebb pasinak vannak:nincs munkám(csak a nyári munka),nincs saját házam,nincs kocsim(csak egy motorom)



2015. dec. 13. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Esély mindig van.
2015. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nyitott fiú válasza:
persze csak nem átlagos, de van
2015. dec. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Stark2000 ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy mid nincs.. főleg ne anyagilag. Ha érettebb vagy, normális a személyiséged, simán van esélyed. Ne általánosíts. Nem igényli minden nő az Audit és a saját lakást... ennyi idősen pedig vicc lenne ezt elvárni.
2015. dec. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 év az semmi. Ha vissza is utasít, nem a korkülönbség miatt teszi.
2015. dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sztem reménykedhetsz, nálam pl.: nem a korbeli különbség számít, pl.: van egy srác, 1 évvel fiatalabb , de tök éretten gondolkodik +tetszik a személyisége/felfogása.Miközben velem egykorú srác elhívott randizni és falnak mentem a hülyeségeitől, gyerekes a felfogása pár dologban, annak ellenére h a tárgyi tudása megvan..

Sztem simán ;)

17/L

2015. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!