Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek egy 16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy 16 éves lány és egy 38 éves férfi kapcsolatáról?

Figyelt kérdés

2015. dec. 15. 21:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Megértőek vagyunk. Hosszútávon ez nem fog működni.
2015. dec. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
73%

Mennyi álszent.

Akkor a trollok szégyeljék el magukat miattam is!

33 vagyok és most erre mit mondjak? A pasinak biztos jó, nekem is jó lenne :)

Én simán benne lennék.


Ha választani kellene egy 16éves lány aki szereti a motorozást vagy egy korombeli között aki fél felülni mögém akkor logikus a 16 -t választanám.


Az, hogy 16 nem gond, inkább a kérdés milyen 16?

Mert ha olyan aki fészbukon "rozsdás rákoló" meg "anyuci eltart" akkor esélye sincs, de hogyha két csók között azt sugja a fülembe segítsek neki tanulni mert 400pont felett akar bejutni majd orvosira akkor okés a 16.


Maga a kor nem minden, de tény egy fiatal külsőre vonzóbb és ha okos nem utasitanám el.


Meg ismerek olyat aki lassan 30 de még egy napot nem dolgozott csak nyomja kifele a gyerekeket...(tehát nem minden felnőt okos)


Nem minden a kor...

2015. dec. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Lolita?
2015. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Ezt már pedofíliának hívják, hé!
2015. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Ha egy fiatal lany ennyi korkulonbsegu fiuval bocsanat..ferfival jon ossze akkor a lanynak apakomplexusa van..
2016. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kapcsolatarol?


Szexualis vagy szerelmi? Elobbi esetben kolcsonosen elonyos lehet, kiscsajnak a tapasztalt ferfi, ferfinak a fiatal hus.

Masodik esetben viszont roviduton vege lesz, mert a csaj meg tul fiatal hogy hosszutavon elkotelezodjon, ennyi idosen ritkan ragad le valaki mellett.

2016. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
95%

2004 óta létezik egy szép törvény:

MÉGPEDIG:


14. életévét betöltött személy, élhet szexuális életet anélkül, hogy az akivel tenné, bűncselekményt követne el, azaz nincs kiskorú megrontása!


Tehát egy felnőtt ember szabadon elcsábíthat már egy 14 év feletti lányt. Különben meg, nézzetek magatokba, a szex az élet része, de sok ember nem tudja elérni a célját. Mert vagy annyira önbizalom hiányos, vagy annyira ronda szerencsétlen, hogy senki ágyba nem búja vele a saját korosztályából. Most ezt mondjátok, hogy mekkora bűn meg minden, de köztetek is van és lesz is olyan aki soha nem lesz képes nőt találni, itt jártatja a száját, de 20 év múlva meg majd ott ül a kis szobájában és azon fog gondolkodni, hogy egy kiskorút könnyebb megkörnyékezni bárhol, mint egy felnőttet.

Ha sokkal könnyebb lenne párt találni, sokkal könnyebb és nyíltabban lehetne szexelni bárkivel, biztos, hogy kevesebb ember lenne aki arra utazna, hogy fiatal kislányokat fektessen meg. Személy szerinti véleményem ez.


Továbbá, tavaly meg kijött az új törvény, hogy 12 évesek szexelhetnek 18 éven alulival. Na már most, szerintem a hozzászólok legalább 30%-a már lefeküdt 16-17 éves 12-13 éves kis lánnyal, szóval nyomba rámondhatom, hogy mennyire undorítóak vagytok, bár nincs 20 év köztetek, de még is az, hogy egy kifejletlen kis lányos testért vagytok odáig, továbbá még le is fektetitek őket, na AZ PEDOFILA! Egy 14 éves lány már fejlett, van melle, van menstruációja, vannak elképzelései... Ha sok kis hülye gyerek kiélheti magát a 17-18 éves srácok közül, akkor egy felnőtt miért ne tehetné meg, ha soha nem volt alkalma?

Tudjátok miért rí a szátok? Azért mert azok a csajok nem nektek teszik szét a lábaikat! Fáj, hogy gyerekként felnőtt a konkurenciátok....

Nem számít már szerintem 16 felett, hogy kivel van az ember, szeretni bárkit lehet. Én kitudnám várni a páromtól azt, hogy levizsgázzon, kijárja a sulit. Közben ugyan úgy mellette tudok lenni.

Most semmivel nem különb ha iskolás jön össze iskolással, vagy iskolás jön össze dolgozóval.

Két emberen múló dolgok :)

2016. febr. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
46%
Nah jah, túúúl sok...
2016. febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!