Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Nektek hogy jött...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek hogy jött össze az ELSŐ pasitok? Illetve mikor és meddig tartott?

Figyelt kérdés

2015. szept. 19. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy táborban ismertem meg. 2 hónapig tartott. Megcsalt..:P
2015. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ááááá
2015. szept. 19. 15:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

egy fesztiválon ismertem meg. nem tartott sokáig, párszor találkoztunk, igazából sose voltunk úgy együtt hogy jártunk... de külön se. egyszer hívtam h ráér e mert a közelben vagyok és közölte hogy nem mert a barátnőjével van.

17/l

2015. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az igen :D én mondjuk komoly kapcsolat(okra) gondolok :D
2015. szept. 19. 18:02
 5/11 anonim válasza:
79%
Az első "hosszú"(1éves) kapcsolatom a középiskolában jött össze.. 10.es (16év körül) voltam mikor ő már 13.(19 éves), már szakmát tanult, váratlanul jött az egész, mert mondhatni a legjobb pasinak volt titulálva (legalább is minden csaj folyt utána) na én pont ezért nem, mert tudtam hogy a srác ezt tudja és élvezi, na én nem bírom az ilyeneket :) Először csak csalfa, játékos szemezgetések, majd próbált egyre többet kommunikálni, kb 2-3 hét után sikerült elhívnia randira, mire beadtam a derekam, hogy annyira nem is rossz gyerek :D utána 1 évre gabalyodtunk össze, nagyon szép volt, vele törént meg a nagy dolog is, amire mai napig mosolyogva gondolok ha néha eszembe jut, mert tökéletes volt.. Ugyanakkor jó leckéket is kaptam az élet több terén is.. Megtanultam, hogy nem minden csak fekete és fehér.. Na meg, hogy a szerelem sajna nem minden.. De ez így van jól :) ez már 8 éve volt, félelmetes kimondani, azóta volt még 2 másik kapcsolatom az egyik 2 , a másik 1,5 éves volt. a jelenlegi és remélem egyben az utolsó 2,5 éve tart, ma napig töretlenül gondok nélkül :) szinte hihetetlen..
2015. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
3-as vagyok, azért írtam ezt mert nekem ő volt úgy az első :D és hát csúnya vége lett ahogy írtam. meg hát külön se voltunk, együtt se. de inkább kicsit együtt mind külön.
2015. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
14 eves voltam. Alig 3 honapig tartott,eleg ronda vege lett. Azota viszont joban vagyunk,szoktunk beszelni es talalkozni is. Egy nagyon kozeli baratnomet is altala ismertem meg.
2015. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
50%
Nekem 17 évesen egy koncert után, másfél hónapig tartott, és nem csak hétvégente, hanem mindennap találkoztunk, és aztán hirtelen vége lett. 17/L
2015. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Egy tánc esten ismertem meg 2-3 hét múlva összejöttünk, 3 hónapos kapcsolat volt.
2015. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem az első kapcsolatom máig is tart, de mostmár házasságban élünk
2015. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!