Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolatról vélemények?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatról vélemények?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok,hogy a különbözõ korcsoportok mit gondolnak.

Fiúk lányok válaszát várom és kérlek titeket a korotok is írjátok meg!

Köszönöm

18/L



2015. dec. 10. 00:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
92%

17-20 éves koromban megjártam pár távkapcsolatot. Fél évnél egyik se tartott tovább.

Soha többet ilyet.


23F

2015. dec. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Megcsalás 100%ban garantált. Fizikai közelség híján, mit tud tenni a másik fél? Nyilván.. Vár egy darabig, de nem örökké. Meg fog csalni. Mindegy, hogy fiúról vagy lányról beszélünk-e. Mindenkinek szüksége van a szexre egy párkapcsolatban. Ha nincs meg, akkor elindul és megkeresi máshol. Ez meg már nem párkapcsolat.
2015. dec. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
32%

1. A megcsalás igen jól mondja az előző garantáltan 100%!!

2. Ritkán találkoztok..

3. stb stb..


Az a véleményem hogy: ROSSZ!

2015. dec. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet az előző hozzászólókkal. Én például több éve élek távkapcsolatban, és nagyon jól megvagyunk. Nem volt megcsalás egyik fél részéről sem, és 100%-osan bízunk egymásban. Úgy hiszem, hogy ez az embereken múlik. Aki előbbre helyezi a testi kapcsolatot, mint az igaz szerelmet, akkor annak nyilván nem fog működni. 24/F
2015. dec. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szereti mind a két fél egymást akkor kibírják a távkapcsolatot.
2015. dec. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is távkapcsolat párti vagyok, lassan 4 éve együtt vagyunk a barátommal és soha nem csaltuk meg egymást. Szerintem ez személyfüggõ.
2015. dec. 10. 08:26
 7/13 dmb válasza:
100%

Akik szerint nem működik, részben igazuk is van részben nem, függ hogy mióta voltatok együtt előtte, mielőtt távkapcsolatba kerültetek és hogy mennyire szoros ez a kötelék, ha nem működne, gondoljunk azokra a katonák akik külföldi missziókban szolgáltak és majd 1 évig nem találkozhattak az élettársukkal vagy házastársukkal. Sajnos van olyan hogy igen ez nem....., de szerencsére legtöbbször megmarad. Szerintem minden csak az önuralmon függ, de még nem voltam távkapcsolatban szóval így nem tudok nyilatkozni róla, hogy milyen érzés. De remélem hasznos volt a válaszom.


22/F

2015. dec. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha pillanatnyilag nincs jobb, jobb mint a semmi.
2015. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted és ő is akkor működik, ha nem akkor tökmindegy távkapcsolat vagy nem, persze az is számít hogy milyen távkapcsolat, egy másik város mondjuk 50km en belül? heti 1x tudtok találkozni legalább? akkor működik, de ha rohadt messze van alig láthatod csak kivételes alkalomkor akkor elég kevés rá az esély
2015. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ember nemtol fuggetlenul onnon magaval tol ki ha felvalal egy tavkapcsolatot. Mert mindig es csak is a jelen szamit, es ha errol a ket felnek mas a velemenye, akkor ezt meg kell tudni beszelni. Alapvetoen az ember lakva ismerszik meg.Pont Nagy szivas az, ha mondjuk egy 3-4 ev utan tudnak a felek osszebutorozni, es ott derul ki, hogy akiert rajongtunk tunkepp, nem is az-az ember akinek hittuk.

Ha igy ismerkedtetek meg, hogy van koztetek mondjuk 2-300km, de azon vagytok hogy ez a leheto leghamarabb redukalodjon, az meg szerintem belefer. En szubjektiven nem tudnam a jelenemet feleldozni azert, hogy valamikor majd jo lesz ilyen szempontbol. Meg mindig varakozni, meg szamolni a napokat, csetelni. Nem. Kizart hogy ez eletszeruen mukodjon. Persze mindent meg lehet magyarazni.

2015. dec. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!