Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy végre foglalko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy végre foglalkozzon velem? L

Figyelt kérdés

Én is hasonló helyzetben vagyok. Érzem, hogy szeret, amikor együtt vagyunk, akkor igazából nincs is semmi gond. De max. heti egyszer, vagy kétszer tudunk találkozni (akkor sem egész napra, sokszor csak pár órára), és én a köztes időben érzem ezt az elhanyagolást.

Mintha ő nem is szeretné, hogy többet találkozzunk, pedig néha tényleg csak pár óráig látjuk egymást hetente, pedig egy városban lakunk... haverok, bulis élet fontosabb neki. Én nem is akarom őt elzárni a barátaitól, örülök, hogy jól érzi magát, de könyörgöm, egész héten velük van,

Én is többször beszéltem már a barátommal, akkor elcsodálkozott, bocsánatot kért, hogy néha megbántott, stb... Pár hétig utána jobb a helyzet, aztán megint kezd hanyagolni.

Ennek ellenére szeretem, szóval akármennyire zavarnak ezek a dolgok, megpróbálom megvárni, míg kicsit érettebb és törődőbb lesz...



2015. dec. 16. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a pitcsaba ezek szerint nem kellesz neki. Keress mast
2015. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez nem ilyen könnyű, mert szeretem. Amikor kettesbe vagyunk akkor kimutatja hogy szeret de a barátai előtt nem keresi a társaságom. Lehet hogy csak fél? Vagy már rámunt? Mért ilyen nehéz a szerelem? :( :(
2015. dec. 16. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Kínosnak érzi,hogy szeret. Tudod,manapság sok a tinir**anc,azokhoz meg str*ci jár,és ez a "normális". De miért nem beszéled meg vele a problémád?
2015. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!