Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor lesz már végre barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már végre barátom?

Figyelt kérdés
Sokat azon gondolkodok, hogy nekem miért nincsen még barátom. Igaz, elég fiatal vagyok, de mégis szeretném, ha lenne már végre. Nálam sokkal csúnyább lányoknak is látom, hogy van barátjuk. Én magas vagyok, vékony , arányos az alakom. Az utcán megnéznek, és szoktam szemezgetni fiúkkal, van, hogy mosolyognak rám, de nem szólítanak meg. Lehet, hogy nekem kéne kezdeményeznem? 15/L
2015. dec. 8. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet. Legközelebb ha tetszik egy fiú beszélgess vele. Én ennyi idõsen ismertem meg az elsõ barátom még vele vagyok.

18,5L

2015. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:

ne siess

nyugi

2015. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
15/L istenem...menj inkább aludni
2015. dec. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pistike 1984 válasza:
nem kell elsietned.így legalább nem néznek le.eljön majd az igazi.a mai világban ennek örülnöd kéne.majd jön amikor nem számítasz rá.
2015. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz barátod. Valaszd a pacikat
2015. dec. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!