Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátomnak akarok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak akarok egy szives nyakláncot adni, amit ketté kell törni és a fele nálam marad a másik pedig az övé. Srácok, ti örülnétek egy ilyesféle ajándéknak? Nem fogja azt érezni hogy ez túl nagy kötelék?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok,ő 18,és 3 hónapra gondoltam,pár nap múlva lesz.Rákérdeztem nála hogy hordott e már ilyesmit,persze hogy haverjával vagy bármi.Azt válaszolta hogy nem.Erre megkérdeztem hogy és ki e próbálná,azt mondta hogy hát elhordaná.Viszont nem akarok túl nagy 'lépéseket' se,mert barátnőm azt mondta hogy még ez nagyon korai.Nem kérek bunkó ötleteket,csak értelmes válaszokat,és előre is köszönöm a segitséget. ! :)

2013. febr. 19. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem láttam olyat, hogy egy fiú szívesen hordana szivecskés nyakláncot. Ilyet inkább legjobb barátnők szoktak. Inkább lepd meg egy vacsival, vagy valami egyszerű ajándékkal. (Mondjuk az is fura, hogy a 3 hónapot így meg kell ünnepelni.)
2013. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

majd az évest ünnepeld, az valami, lehet, hogy két hét múlva már nem is vagytok együtt

nagyon gyerekes a gondolkodásod (gondolom a szex persze már rendszeresen megvan...)


egyébként tényleg nem fiúnak való ajándék, kivéve, ha ő vesz ilyet ,az más, az jelent valamit


ez a szívecske, meg hasonlók a nők hülyesége (én is nő vagyok, mielőtt nekem esik valaki), a pasik nem értékelik nagyon

2013. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem igazán ünnepelnénk,de azért szeretném valamivel meglepni.:) és köszönöm ezt a vacsi ötletet gondolkodtam ilyesmiben is. Egyébként egyik ismerősömnek is van és hordja a pasija.:)
2013. febr. 19. 13:07
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem egy pasinak ez elég ciki. Azt tuti ne várd hogy hordja is.
2013. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csak azért hordja, mert muszáj.
2013. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha egy papucs nyugodtan vegyél neki.
2013. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szegény fiú, biztos alig várja, hogy egyszer "véletlenül" elszakadjon. :D
2013. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az első jól írta, nekem is a legjobb barátnőmmel van ilyen közös láncom...:D Szerintem a srácok nem rajonganak az ilyesmiért.:)
2013. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de egy pasinak elég férfiatlan egy ilyen nyaklánc.A válaszából is kiderült,hogy bűn ciki lenne a számára,de a kedvedért felvenné,inkább hanyagold.Ha mindenáron ünnepelni kell a hónapfordulókat,menjetek inkább piknikezni.
2013. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Múltkor mikor egy üzletben járkáltam, én is láttam ilyen ajándékot, és elsőre én is nagyon aranyosnak találtam. Viszont mikor jobban belegondoltam, háát... nem hiszem, hogy azt a szívet pont a nyakában szeretné hordani a srác. A saját pasimat alapul véve, max. kulcstartót vennék, ami ilyen kettétört szíves. De nyakláncot tuti nem. El se tudom képzelni a nyakában.. :D

A másik pedig, hogy 3 hónap után ilyen személyes ajándékot adni túl sok.. Vegyél bonbont, csokit, vagy nemtom.. Csak ne plüsst! :D

18/L

2013. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!