Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy ilyen megcsalás megbocsáth...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen megcsalás megbocsátható?

Figyelt kérdés

17F

A barátnőm a baráti körével iszogatott egyik este.

Köztük volt egyik srác aki próbálkozott nála de a barátnőm visszautasitotta.

Mikor ez a srác a barátnőm mellé került hirtelen lesmárolta és a barátnőm meglepődött és hagyta magát pár másodpercig aztán annyi volt.

Ez megbocsátható lenne?

Vélemények?



2015. dec. 23. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem igen
2015. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megbocsátható. Valószínűleg csak lesokkolta őt a csók. Ráadásul ha előtte visszautasította a fiút... Utána mit mondott a fiúnak? Mert ha ellökte magától meg ilyesmi akkor szerintem ez nem nagy baj. 14/l
2015. dec. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő mesélte ezt így el, vagy más, kellett-e nyaggatni, hogy elmondja...?
2015. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"és hagyta magát pár másodpercig aztán annyi volt. "

HAGYTA MAGÁT, érted?! Ha valaki egyáltalán nem akar a másikkal csókolózni, akkor nem hagyja magát pár másodpercig................SEMEDDIG SEM!

2015. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem is megbocsajto :) nekem is volt ilyen hleyzetem , de nem csokolt meg , csak tancolni akart velem az illeto , de en azon este nem mondtam meg a paromnak a ballagason , csak amikor mentunk haza ,de mar tudott rola , egyik csaj megmondta neki , de persze o akarta latni hogy en hazudok e neki vagy sem >:)) meg szerencsem volt hogy elmondtam
2015. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért egy csók meg egy tánc más dolog. Én pusztán baráti alapon táncoltam az exemmel és nem volt belőle semmi sértődés. Ugyan a barátommal nem csípik egymást, de mivel mindkettejük "státusza" tisztázott, teljesen természetes volt a gesztus. Ráadásul az exem barátnője is jelen volt.

Visszatérve a csókhoz. Ezt nem vele kéne megbeszélned? Nem tudunk semmit. Tényleg csak meglepődött? Mit csinált utána?

2015. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Megbocsátható, hiszen bevallotta, ráadásul ha már ivott valószínűleg a reakcióideje is lassabb volt.
2015. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát a hagyta magát... no meg valaki felém hajol így, leütöm mint a taxi órát.
2015. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Csak elmondom neked én is 17 éves vagyok,és rengeteget járok bulizni,és többször is kavarok csajokkal,néha napján még több is ! Amikor oda megyek és beszélgetek velük,a legtöbben azt mondják hogy van pasijuk mégis kötélnek állnak! Gondolom ezeket nem mondják el a pasijuknak...

Én szakítanék vele az biztos !!!

2016. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehet hogy csak a meglepődés miatt volt, szerintem ez még azért megbocsátható!
2016. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!