Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megbocsátható ha valaki ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható ha valaki ilyet tesz? Ha lehetne visszacsinálnám

Figyelt kérdés
Hát az a helyzet hogy a pasimmal 5 hónapja vagyunk együtt. Nemrég ő kiutazott külföldre családlátogatóba, én veszekedtem vele mert nem akartam hogy menjen de végül ment. Mivel nagyon felb***ott, és jóban voltam az öccsével áthívtam dumálni. TV-zgettünk, iszogattunk, elszaladt az idő, kérdezte hogy nálam aludhat e én mondtam hogy persze. Utána elmentem zuhanyozni, nem láttam de ő is bejött, átölelt és megcsókolt és együtt voltunk "úgy". Most viszont szörnyű bűntudatom van azért amit tettem és azért is mert úgy gondoltam utána hogy nagyonis jó volt a másik sráccal a sz*x. Aki volt már hasonló helyzetben az mit tenne a helyemben? 20/l (Tudom, hogy ebben a kategóriában nagyon sok a kamu kérdés, de ez most pont nem az, szóval normális válaszokat kérnék!!!)

2014. jún. 13. 20:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ribizli


Valld be a srácnak és tűnj el az életéből

2014. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Az szép. Pláne az öccsével. Nem bocsátanám meg. 23/L
2014. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat nem tettél, de takarodj a csávó életéből. :D
2014. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
soha többet nem szólnék hozzád.
2014. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Figyi, a héten ez a 15. ilyen tesóval kuforcoltam jaj mi legyen kérdés. :|

Hogy őszinte legyek nagyon unalmas már, hogy ennyi emberbe nincs se empátia, se tartás, se becsület.


Én a helyedben szakítanék a barátommal és elvonulnék egy leszbikus apácazárdába. Mert te csillagom nem érdemled meg a f@@szt!


Vagy talán kiengesztelheted a párod, ha felkínálod neki a húgodat vagy a mutert, de még a legjobb barátnő is opció vagy a 2 legjobb barátnő. Bár ha azon nincsenek amin nem csodálkoznék, akkor ugye maradnak a család nőtagjai.

2014. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
főleg hogy családlátogatóba ment :D A családjához te szutyok .. Ezért vesztél vele össze? Ekkora szutykot még nem láttam..
2014. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem és nagyon megbántam. Hogy békülhetnék ki vele? :(
2014. jún. 13. 20:57
 8/23 anonim ***** válasza:

itt már nem az a kérdés, hogy hogyan békülj, hanem az, hogy a maradék méltóságod hogy mentsd meg!


A tesóval lefeküdni tabu, méghozzá súlyozottan. Ezt akkor kellett volna meggondolnod mikor még volt visszatánc. Most már csak azt teheted, hogy elhajtanak mint a kivert kutyát, vagy angolosan magadtól távozol.

2014. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A tesójával?!Áthívtad dumálni,mi?Mert a pasid meglátogatja a családját és te ezen felbasztad magad! Ásd el magad r*banc!Szegény srác,gondold már magad a helyébe!Nem csak te árultad el,hanem a tesója is.Mekkorát fog csalódni bennetek!
2014. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Te meg miről beszélsz? Hogy szeretnéd már?! Én is voltam már részeg, aztán mégse csücsültem bele a legközelebbi f....ba!
2014. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!