Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek megbocsássak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsássak neki?

Figyelt kérdés

Tudom nem tőletek kellene megkérdezni,de kiváncsi vagyok a véleményetekre

Szóval a volt barátom 17 éves,én 15

1 évig voltunk együtt a szakítás előtt..

4 hónappal ezelőtt volt egy buli ahová a barátom elment a barátaival..és megcsalt :( Lefeküdt egy lánnyal

Már a következő nap bevallotta,de nem bocsátottam meg neki

Aztán kiderült az is hogy a csaj terhes lett

És most a közös gyereküket várja a kis egyéjszakás "kalandjukból"

A volt barátom azóta is bocsánatot kér,és szeretné ha megbocsátanék :(

Szivem szerint megtenném,de félek...Nagyon fájt,és azóta is fáj a tudat hogy megcsalt egyre jobban magamba süllyedek és szomorú vagyok mindig :( Szeretem őt..de félek hogy újra megteszi

Nektek mi a véleményetek? Bocsánat ha túl hosszú lett köszönöm ha valaki elolvassa :(


2015. dec. 25. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Igazából úgy gondolotam elsőre, hogy a részleteket el sem olvasom és már a fő kérdésre is rá vágom, hogy nem, mert az ilyen esetek 99%-ban ez a helyes válasz. Azonban tovább olvastam... a válaszom nem változott, azonban azt hozzá tenném, hogy lehetséges, hogy hulla részegre itta magát és így történt az aktus, lehetséges... akkor pedig talán kevésbé az ő hibája, de ezt már neked kell eldöntened.


- Bármi további kérdésed van, írj prívátot!

2015. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg neki, de ez nem jelenti, hogy vissza is fogadod. Máradjon csak annál akinek gyereket csinált!
2015. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Stark2000 ***** válasza:
100%

Félre lépett, nekem innentől kezdve el is ásta magát a szememben. Egemet egy 2 évvel ezelőtti kapcsolatomban csalt meg a barátnőm. Nem adott rá magyarázatot miért, nem is érdekelt. Rá 2 hónappal azt is megcsalta, akivel engemet csalt meg.. ._. Én nem értem, nem is akarom érteni. De olyan nincs, hogy "véletlen" . A félre lépéshez 2 ember kell, ő volt az egyik, és ismételném magamat.. NINCS! VÉLETLEN! . Bocsáss meg neki, teljesen mindegy, de vissza ne fogadd! Más érzéseivel szórakozzon.


/Saját vélemény/

2015. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat :(

Nagyon szeretem őt..:( de muszáj lesz elfelejtenem

legalábbis megpróbálom :(

Annyira rossz..itt a Karácsony,mindenki boldog én meg itt szomorkodok :(

Még a szüzességemet is neki adtam...erre ilyet csinál

És ahogy az első írta,igen részeg volt

De akkor is megtörtént..:(

2015. dec. 25. 20:49
 5/17 anonim válasza:
ha szeretnél beszélgetni megadom szivesen a facebookom, én is 15 vagyok, a barátom 19. most lesz újév után pár nappal, hogy 1o hónapja együtt leszünk.. ő is mesélt nekem a múltjáról, de valamit nagyon titkol előlem. ha szeretnél beszélgetni üzenetben itt elküldöm és irhatsz. oké?
2015. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
egyébként.. lehet nem is tőle van a gyerek csak ráfogják. ki tudja kivel volt még akkor alány, vagy épp azelőtt, azután. szóval ez melehet. de akkor is megcsalt..:(
2015. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát a megbocsájtás egy jó dolog, de nem egyenlő azzal, hogy vissza is fogadod.

Bocsáss meg neki, de ezzel egyidejűleg légy "kemény" és határozott az álláspontodat illetően, mert nyomulni fog, és ha nem vagy határozott akkor győzött!

Nem tudja kordában tartani magát, legyen szó józanságról vagy részegségről, oly mindegy. Mit akarsz tőle? Továbbra is együtt lenni? 3-4 év múlva, amikor részedről még bonyolultabbá válik a helyzet, ő addig felcsinál még 2-3 másik csajt, feltéve hogy kitud tartani addig egy mellett (melletted).

Az ilyeneknek a vérükbe van a félrelépés. Ez most kiderül 1 év után. Adj hálát az úrnak, hogy 4-5 éves kapcsolat után történt ez meg.

Bocsáss meg neki, de ne fogadd vissza. A napi szükségleteidet old meg magad vagy mással, de ne vele.

Ha, ő nem tart téged annyiban, hogy megtudja fékezni magát akkor a kettőtök közti érzések, közel se voltak azonos szinten. Mi több, igen egyoldalúnak tűnik.

Nem tudom ennél jobban definiálni azt, hogy hagyd el a fenébe...

De, mivel még igen fiatal vagy, úgyis engedsz neki. Láttam már jó pár hasonlót. :D Szánalmas, hogy ilyen alacsony az a bizonyos mérce. :(

23/F

Hadd kérdezzem már meg, együtt várják a babát. Akkor most ők együtt vannak?

2015. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :(

Nagyon szeretem őt ahogy ezt már többször is írtam..de elgondolkodtam pár dolgom..engem az élet már párszor "megvert" kezdve ott hogy bizonyos okok miatt nem is a "családommal" élek..ő volt az egyetlen támaszom..és ezt jól tudta és megtett ilyet..

Úgyhogy túl kell tennem magam rajta :( legalábbis megpróbálom

Közönöm az eddigi válaszokat nagyon aranyosak vagytok:) <3

2015. dec. 27. 21:21
 9/17 A kérdező kommentje:

7-es nagyon igazad van :(

Csak sajnos ő volt az egyetlen támaszom tényleg,pont azért mert ő is ugyanilyen helyzetben van mint én

És elég nehéz lesz találni hozzá hasonló embert :(


Mostmár középsuliba járok,de általános iskolában nagyon rossz volt.. Mivel én csak egy "nevelt gyerek" vagyok,sokan például az osztályból szóba sem álltak velem..Meg lenéztek,pedig egyik sem nagyon próbálkozott hogy megismerjen. A tanárok ugyan ezt csinálták,1-2 normális volt köztük

A mostani nevelőszülőm utál,pedig őszintén semmi rosszat se tettem ellene :( Az itt lévő gyerekeket "szereti" engem meg utál..Nem soká el fog vitetni másik nevelőszülőhöz vagy (mivel már nagyobb vagyok) lehet hogy otthonba kerülök:(

Hát köszönöm ha valaki elolvassa a szomorú kis történetemet :(

2015. dec. 27. 22:00
 10/17 A kérdező kommentje:

7-es,nem nincsenek együtt

A volt barátom azt mondta,hogy nem fogja felvállalni a gyereket,és mondta a csajnak hogy vetesse el,de a csaj nem volt hajlandó

2015. dec. 27. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!