Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek megbocsássak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsássak neki?

Figyelt kérdés

Tudom nem tőletek kellene megkérdezni,de kiváncsi vagyok a véleményetekre

Szóval a volt barátom 17 éves,én 15

1 évig voltunk együtt a szakítás előtt..

4 hónappal ezelőtt volt egy buli ahová a barátom elment a barátaival..és megcsalt :( Lefeküdt egy lánnyal

Már a következő nap bevallotta,de nem bocsátottam meg neki

Aztán kiderült az is hogy a csaj terhes lett

És most a közös gyereküket várja a kis egyéjszakás "kalandjukból"

A volt barátom azóta is bocsánatot kér,és szeretné ha megbocsátanék :(

Szivem szerint megtenném,de félek...Nagyon fájt,és azóta is fáj a tudat hogy megcsalt egyre jobban magamba süllyedek és szomorú vagyok mindig :( Szeretem őt..de félek hogy újra megteszi

Nektek mi a véleményetek? Bocsánat ha túl hosszú lett köszönöm ha valaki elolvassa :(


2015. dec. 25. 20:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

nehezen de eltudnám képzelni hogy véletlen volt de ha szeret téged bizonyitson!! nem elég a bocsánat kérés gyereke van! erre gondolni kell csak akkor fogaad szerintem vissza ha eleget bizonyitott !



/sajátvélemény/

2015. dec. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az olvasottak alapján sajnos ő sem vesz téged komolyan. Sajnos a rokonszenv is lehet egy taktika, hogy elérjünk a másik félnél valamit. Jelen esetben a megbocsájtást.

Nem vállalja fel a félrelépése következményeit? (gyerek) Mi lesz, ha véletlen veled fog ez előfordulni? Simán túllép rajtad, és magad maradtál egy picivel, akinek nincs normális apja, és még Te magad is gyermek vagy. Nem támogatom a 11. hozzászóló véleményét. Az ember próbáljon meg kicsit távolabbra tekinteni, mint az önös – mindent ma, semmit holnap érdekeinél. Ne csak azt nézd, hogy valaki áll melletted, hanem azt is, hogy az a valaki kicsoda. Voltam szerelmes. Egy oldalú szerelem volt. Természetemnél fogva igen ragaszkodó típus vagyok, így volt 1 év mire eltelt úgy egy nap, hogy ne gondoltam volna rá, holott nem is találkoztunk ez idő alatt akkor már. Voltak hónapok mikor nem teltek úgy el órák, hogy ne sírtam volna és átkoztam a szerencsétlenségemet. Kínzó érzés volt. Túltettem magam, és már azon filózom, hogy tudtam ennyire odalenni érte?

Kifogod bírni, meglátod. De a volt párod, ne haragudj, de egy hulladék! Sajnálom azt, aki együtt él vagy van vele, mert előbb-utóbb nem vár rá más csak csalódás és hazugság.

Végtelenül őszintén sajnálom azt, ami veled történt/történik. Én is hasonló cipőben jártam volna, ha nagymamám nem vett volna magához. Engem anyám dobott el még újszülöttként. Azóta nem láttam. (nem is bánom). Apámat nem ismerem, szerintem anyám se tudja ki az.


Tehát kissé átérzem a helyzeted ezért is bosszant, hogy visszaél a helyzeteddel a kis szar!

Mi, akik tudjuk, mi a nélkülözés mi tudjuk igazán megbecsülni a dolgok valódi értékét! Legyen szó anyagi értékekről vagy érzelmekről.

Ezért is tudunk mi odaadóan, őszintén szeretni. :) Reménykedj, hogy lesz valaki, aki ezt az értéket észreveszi benned, de addig is hagyd a fenébe a mostanit. Abból sok jó nem származhat, főleg a gyerek miatt se.

2015. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :( eléggé elgondolkodtató volt a válaszod 12-es :(

Azt nem értem,hogy ő is ugyanilyen helyzetben van..akkor miért lett ilyen? Régebben teljesen normális srác volt,pedig régen ő is ugyanilyen nevelőszülőnél volt mint én most (mindent ráfogtak,utálták) most eljött ide,regebben máshol volt, bekerült az itteni otthonba és megbolondult

Ismerek pár embert akik ismerték régebben,és azt mondták hogy régebben teljesen normális volt,nem csalt meg fűvel fával mindenkit,most hogy jobb élete lett (mert ebben az otthonban jobb mint annál a nevelőszülőnél) megbolondult

:( pedig azt hittem hogy pont azért illünk össze mert átérezzük egymás problémáit :( értitek :(


Most reggel mentem volna el erre az utálatos nevelőanyám elém dobott egy csomagot,hogy most azonnal vigyem el vagy kidobja a kukába.. Gondolhatjátok,kinek a csomagja volt :(

De értitek megnehezíti a helyzetet,így is olyan nehéz és még rátesz egy lapáttal..sajnálom hogy ha valakit idegesít vagy valami de nem nagyon van kivel megbeszélnem ezeket és azért irok itt :(

2015. dec. 28. 10:18
 14/17 anonim ***** válasza:

A jobb élet körülményei hiúvá tette.

Ez nem csak fiatalokkal van így, de még középkorú, sőt öregeknél is. Elfelejtik honnan indultak, s lenézik azt, akik olyanok, mint ő régen volt. Ez is egyfajta tükörkép. Megveti a régi önmagát és azokat, akik emlékeztetik rá.

Hajaj, hány ilyent látok naponta. :D

Az ember törekvő hajlam. Nem elégszik meg azzal amije van. Lehet, hogy Te számára csak egy lépcsőfok vagy, amit el kell tudni érni és azon majd túllépni. Fiatal a srác, tudni akarja a korlátait. Majd mikor falba ütközik akkor visszalép 2-3 lépcsőfokot. (mint most)

De, újra megfog indulni, csak csillapodjanak a kedélyek.

Am, Te írtál nekem privát üzit? Bélféreg.

Kissé visszataszító nicknév, így nem írtam vissza. :D

2015. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Igen én írtam neked

Bocsánat,hirtelen ez jutott eszembe a regisztrációkor :/ :D


Képzeld/Képzeljétek el,hogy délután a barátnőim elvittek valahova. Mondom jó,elmegyek velük. Elvittek az otthonhoz, a volt barátom ott volt és mutogatta hogy magára tetováltatta a nevemet.. (eddig is tudtam de nem hittem el,mert csak facen írta) :( Istenem miért kell ezt csinálnia? :( Direkt nehezíti meg a helyzemetemet? Miért nem keres egy másik csajt vagy valami hagy tudjam elfelejteni :(

2015. dec. 28. 18:21
 16/17 anonim ***** válasza:

szerintem, ha valaki részeg akkor nem megcsalja a barátnőjét, hanem még inkább szereti..persze van kivétel. DE ha részeg is volt az nem kifogás arra hogy megcsalt...akkor ennyi erővel ha részeg máskor akkor is megcsal, ha meg józan volt akkor meg egy jó nagy bunkó. Mellesleg gondolj bele ha gyereket csinált neki mennyire védekezett ennél a lánynál..én a helyedben nem bocsátanék meg neki..Ha újra veled lennne akkor számolnod kéne azzal a ténnyel is hogy 15 évesen ott lesz egy kisgyerek aki téged arra fog emlékeztetni hogy megcsalt a barátod. Másrészt ő nem törölheti ki ezt az éjszakát már sohasem.Összegezve ne bocsáss meg neki. Próbálj meg túl lépni ezen. Tudom, hogy nehéz, de megéri. Inkább szenvedj kicsit tudva hogy nála csak jobb jöhet már :) Fel a fejjel. Ha beszélni szeretnél nyugodtan írj!

19/L

2016. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem kell vele foglalkozni!hagyd a p*csába:)
2016. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!