Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan felejtsem el a szakítást?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a szakítást?

Figyelt kérdés

a barátom még karácsony előtt szakított vele és én ezt nem tudom el felejteni,mit kell tennem hogy el felejtsem? barátokra nem nagyon tudok számítani, családtagokra meg sem. igazából ez még nagyon nyomja a lelkemet, én egy olyan lány vagyok aki nem mondja el az érzéseit és mindent magában tart, szóval igen. mit csináljak akkor most ?


14/L



2015. dec. 26. 02:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mindjárt jön a következő
2015. dec. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok, de ami nekem segített:


- új hobbi (edzés és wow :D)

- elkezdtem nézni pár beteg sorozatot

- tanulás ezerrel

- folyton vissza gondoltam valami rossz emlékre ami vele volt mikor rá gondoltam

- mindig arra gondoltam, hogy ha szakítottunk akkor annak az volt az oka, hogy nem ő volt nekem a megfelelő

- ismerkedés másokkal (csak baráti céllal)

Ezek segítettek túlesni rajta.


Amiket ne csinálj, de én sajnos elkövettem:

- ne tartsd vele a kapcsolatot és az barátaival sem

- ne könyörögj és ne alázkodj meg neki

- ne akarj egyből mást mert az csak sokkal rosszabb lesz

- ne tekintsd magad áldozatnak, hanem

szerencsésnek, hogy vége


Remélem tudtam neked ezzel segíteni. :) Nekem így 1 hónapba került az első olyan lányon túllépni akit tényleg szerettem.

2015. dec. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló tanácsait fogadd meg. :D Én is megfogom.

16/L

2015. dec. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hármas.... :v :DDDDDDD
2015. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!