Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, mindketten szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mindketten szerelmesek belém?

Figyelt kérdés

Bekerültem gimnáziumba és kiderült,(mindenki azt mondta így hát rákérdeztem) hogy két fiú is belém van esve.

Amíg nem kérdeztem rá mind kettőjükkel nagyon jóba voltam. Tényleg, nagyon! Ők eddig is osztálytársak voltak és nem nagyon beszéltek egymással. Nagyon szerettem/szeretem őket és nem akartam/akarom megbántani. Kérték, hogy döntsek, válasszak. Én pedig nem tudtam, teljesen kétségbe voltam esve, hogy egyiküket mindenképp elveszítem, ami még rosszabb mind kettőjüket. 1 hónap után összejöttem az egyikükkel (1) és több, mint 50 napja együtt vagyunk:). Viszont a másik(2) amikor megtudta teljesen szétesett fülig szerelmes belém a mai napig, és volt egy időszak amikor elakart felejteni, de rájött,hogy nagyon szeret és nem bír 4 évig tudomást se venni rólam. Így hát újra jóba lettünk, nekem mindketten nagyon fontosak. (2) Olyan mintha a testvérem lenne és sokat vagyunk együtt. (1)-et pedig egyszerűen imádom:). Viszont mivel sok időt töltök (2)-vel ezért (1) rettenetesen féltékeny, mert nagyon szeret és fél elveszíteni, félek, hogy igazából csak nem bízik bennem, de ő állítja,hogy nem ő igenis nagyon bízik! Nem hiszem, hogy olyan sokat lennénk együtt viszont nem tudom visszautasítani (2)-őt mert nagyon szeretem. Ő is nagyon szeret, viszont szerelmes. Én pedig nem! De nem akarom elveszíteni.Mit tegyek? 15/l(nem szeretnék babázni,hanem megoldást keresek)



2015. dec. 26. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
nézd meg a Kémes hármast és ha úgy tetszik, kövesd a példáját a csajnak :DDDDDDD
2015. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Segíts barátnőt találni a 2esnek akit jobban fog szeretni nálad
2015. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!