Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Parom felaldozta munkajat, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom felaldozta munkajat, a baratait ertem, masik varosba koltozott ertem, hogy ossze koltozzunk, mindketten szerelmesek voltunk/vagyunk egymasba. Ezek utan 2es fel honap mulva? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
2.5honap mulva,kozli,hogy talan jobb lenne ,ha szetkoltoznenk,mert egyfolytaban veszekszunk,ami igaz,en mindig szekalom dolgokkal,szetkoltoztunk es nem ertem,hogy ha szeret,ahogy mondja,miert nem ad eselyt megegyet vagy miert dob el egy csak 2es fel honapos kapcsolatot,amikor annyi mindent felaldozott miattam?!
2013. júl. 26. 13:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
min veszekedtek?
2013. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 ASOT ***** válasza:
Mert eltűnt a köd és tisztán lát, rájött , hogy mennyi mennyi mindent feladott...
2013. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hat pont ezert,mert ennyi mindent feladott kellene,hogy tobb idot adjon a jovonknek,nem?!
2013. júl. 26. 13:31
 4/19 A kérdező kommentje:
azt mondja,szeret,csak egyutt lakni nem tud /akar..akkor mar nem szerelmes belem?ilyen roved ido utan hogy lehet kiszeretni?
2013. júl. 26. 13:32
 5/19 ASOT ***** válasza:
100%

pfffff....te lány!! :)


Feláldozott mindent! Csak miattad!

DEEE!!! Rádöbbenhetett hogy hülyeséget csinált és tátámm itt a válasz is egyben.

2013. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 ASOT ***** válasza:

Ez most komoly?? Használd már az eszedet is néha, a 9 éves unokahugomtól még elnézem ha ilyeneket kérdez, de gondold végig jó alaposan.

Szeret? igen szerethet?

a szerelem meg elmúlik, csak kérdés mi marad utána.,...


De! Van egy tuti megoldás! BESZÉLJ VELE! :)

2013. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
en 31 vagyok,o 46,ami nem latszik se a szemelyisegen,se a kulsejen,en szekalodtam,igaz,de konyorgom,ilyen kis ido utan hogy dobhat el mar ugysem tud vissza csinalni semmit...
2013. júl. 26. 13:36
 8/19 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt? Úgy értem mennyi idő után határoztátok el, hogy összeköltöztök? Mert van, hogy túl korai a döntés... Nem lehet, hogy megismert egy másik lányt, és amíg ti veszekedtetek ő nyújtotta a jó társaságot...? Sokminden szerepet játszhat abban, hogy ilyen döntést hozzon valaki, főleg ha előtte tényleg szinte mindent feladott érted.
2013. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem mond tobbet,csak ennyit mond,nagyon csondes tipus,hogyan mulhat el szerelem 2es fel honap utan?
2013. júl. 26. 13:38
 10/19 A kérdező kommentje:
100% hogy nincs masik no a dologban.3 honap utan osszekoltoztunk,mert ugy hianyoztunk minden percben egymasnak,hogy fajt...mindketten nagyon szerettuk egymast
2013. júl. 26. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!